Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hangos szomszédok ellen valami?

Hangos szomszédok ellen valami?

Figyelt kérdés

Új szomszéd költözött a mellettem lévő lakásba,ami nagyon közel van,szinte teljesen egymás mellett vannak az ajtók.

Éjjel 2ig hangosan röfögve röhög,visít.

én korán fekvő/korán kelő vagyok,mert iroda előtt reggel korán mégedzemi megyek.

majdnem minden reggel hajat mosok,gondoltam visszaadom neki reggel 6kor max fokozaton a hajszárítóval,de így sem hagyná abba gondolom.

valami tipp? már 1x szóltam neki,de semmi se változott.

A munkám nehéz szellmi munka,muszáj kipihennem magam,de így nem megy.

26N



2023. jan. 4. 01:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*albérletben lakom itt,nem saját
2023. jan. 4. 01:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

És amikor szóltál neki mit mondott?

Én szólnék még egyszer, és ha nem hatásos, akkor minden reggel 6-kor hangos zenére ébrednenek.

2023. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
vágta a pofákat, hogy ő csak éli az életét.
2023. jan. 4. 01:26
 4/14 A kérdező kommentje:
amikor néha home officeban vagyok hallom,hogy dél körül megy dolgozni,szóval gondolom ráér éjjel szórakozni.
2023. jan. 4. 01:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele vagy írj egy cetlit és dugd be az ajtóba. Pár napon belül ha nincs változás, jöhet a reggeli vidám hangos rock&roll nekik.
2023. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem, nekem is ilyen "jószomszéd" jutott, szintén albérlet. Rendőrség, kanbulik, napközben is ordítozás,káromkodás. Home officeban vagyok, az ügyfelekkel kedvesnek kell lenni, amikor meló közben produkálja magát, legalább véd a headset. Éjjelre csak a füldugó vált be, megtaláltam a számomra kényelmeset,zajszűrőt, évek óta használom. Ha hőzöng, fülhallgatóval relax zene, sorozat, utána váltok a füldugóra és vagy olvasok picit és alszom.

Próbáltam vele 5 év alatt jópárszor beszélni, de az egész família ilyen, esélytelen.

Nincs jobb ötletem sajnos. Tulajnak, közös képviselőnek stb lehet szólni, nálunk sajna elnézik hogy stiches a csávó.

2023. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi!

milyen füldugót használsz?

2023. jan. 4. 01:40
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Úristen 6-os. Öt év alatt egyszer sem jutott eszedbe, hogy albérletet válts? Én szerintem két hét alatt kikeszultem volna.
2023. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Szundi jött be, nem is valami drágább fajta, de mindenkinek más, érdemes többfélét kipróbálni.
2023. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajszarito rohadt keves. Zajszuros fules jo, ha csak ejszaka okoz gondot. (Bar van amit nappal is lehet hasznalni, marmint ha beszelnek hozzad, azt hallod rendesen.)
2023. jan. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!