Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tüdőgyulladásnak mik a tünetei?

A tüdőgyulladásnak mik a tünetei?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős,hurutos köhögés,láz,fájdalmas köhögés vagy mély levegővétel.Általában egy másik,enyhe lefolyásu náthából,influenzaszerű betegségekből alakul ki.Abból lehet észrevenni,hogy nagyon elhúzódik a köhögés,vagy a láz,ezért célszerü kontrollra visszamenni egy enyhébb virusos megebetegedés közben is
2008. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köhögök, jön a trutyi felfelé,meg ma kezdett el fájni a hátam...az lehet attól?
2008. dec. 26. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,főleg hha nem múlik a köhögés..menj vissza a háziorvosodhoz,ő majd ad beutalót akorházba hol cisnálnak röngtgent és irnak fel antibiotikumokat neked (nekem is volt már)
2008. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még nem voltam dokinál, nem vagyok egy dokihoz járó típus, de ha rosszabbodik majd elmegyek. Köszi idáig a válaszokat
2008. dec. 26. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En 8 eve sportoltam (jo, egeszseges testem volt).

Megfaztam, elmentem a dokihoz, felirt szopogatos cukrot meg zacsis forroitalt.Nem segitett.

Kovetkezo heten visszamentem, felirta ugyanazt.

Nem segitett, kovetkezo heten visszamentem, felirta ugyanezt mas markajut.

Az utolso nap reggel, keltem volna fel, kohogtem egyet es ugy maradtam, fekve.

Egy hang nem jott ki a torkomon, beszurt a tudom a hatam.

Felora mulva nyukam jott be, hogy elaludtam-e a sulibol...halalra remult.

Korhaz, kiderult, hogy harom hete tudogyulladasom volt,egy csomo keletkezett a tudomben, ami mar atterjedt a szivizmomra is, es a sok kohogestol begorcsolt a rekeszizmom.

1 honap agyban fekves, csak pisilni mesz ki, plusz azota para, hogy az a gennygoc vissza ne fejlodjon.

Plusz olyan karosodas a tudomben, hogy a sportot abba kellett hagynom.

Az orvos? "Bocs, nem vettuk eszre."

Ezt csak azert irtam le neked, mert a baratom is ilyen "nem nagyon orvoshoz jaros" es nem ertem, hogy ha van orvos es ingyen van akkor miert nem mentek addig amig nem menthetetlen??????

Remelem mire ezt megkapod, mar meggyogyultal...es a jovoben meg a nathaval is elmesz a dokihoz!!!!

Udv

2008. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. még mindig nem mentem el de még miindig ugyanaz a bajom, nátha, meg tele van a torkom cuccal, de feljön nincs vele gond. Holnaptól dolgozok, úgyh ha elmennék tuti kiírna, de azt meg nem akarom.
2009. jan. 4. 12:12
 7/7 anonim válasza:
100%
Én holnap megyek majd dokihoz.. Hogy tüdőgyulladás-e azt előre nem tudom. De már 3 napja lázas vagyok, és mikor köhögök fáj a tüdőm.. olyan mintha egy labda lenne a torkomban, gondolom a hurut miatt és nehezen kapok levegőt, mintha valaki rámtehénkedne.. Mért most megyek dokihoz? Mert hála a mi háziorvosunknak nem rendel hétvégén, az ügyeletet meg hadne kommentáljam...
2009. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!