Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Remeg a szívem?

SOS! Remeg a szívem?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a hirtelen szívhalál előjele is lehet a szívremegés, így most óriási rettegésben vagyok, nem tudom hívjak-e mentőt.

Ma reggelre ijedten ébredtem, megugrottam, megremegett a szívem.. utána zsibbadtak a bal ujjaim.

Majd visszaaludtam és utána még kétszer ébredtem remegésre.. nagyon ijesztő volt.

25 éves fiatal nő vagyok.


2023. jan. 8. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre ,hogy meg tudj nyugodni mi is okozza!
2023. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Doki. Addig szerintem magnézium. Lehet kimerült vagy. Ez lehetséges?
2023. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
És egy korai szívrohammal vagy csak az előjelével, nem az orvoshoz kellene fordulni? Várj, hozok még egy kis pattogatottat.
2023. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hipochonder vagy. Olvastad hogy van ilyen, és mára észrevetted magadon a tüneteket. Egyértelmű hipochondria.

Menj el az ügyeletre hogy megvizsgáljanak/megnyugtassanak, és ne olvasgass ilyeneket.

2023. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fordítva volt. Először a tünet, utána olvastam utána..
2023. jan. 8. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Magnéziumod van? Vegyél belőle be, kalciumot is lehet. Ha javul, akkor szedjed minden nap.


Nekem ujjzsibbadásom akkor szokott lenni, mikor nagyon sokat ülök, akkor a vállmasszsázs a megoldás. Azt magadnak is meg tudod csinálni.

2023. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vashiányos is lehetsz. Tipikus tünetek ( szív össze-vissza ver,ujjzsibbadás).
2023. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
önmagában ettől még semmi rosszra nem kell gondolni, lehet magnéziumhiány, vashiány is az okat, de tényleg érdemesebb lenne orvost megkérdezni.
2023. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
25 évesen? Ha nincs alapbetegséged, akkor semmi. Stressz. 40 felett már bármi lehet, de az erejed teljében nem hinném. Persze egy kivizsgálás sose árt.
2023. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!