Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan leesnek a fogszab...

Folyamatosan leesnek a fogszabályzó tappancsaim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amióta fogszabályzásra járok folyamatosan válnak le a ragasztótól a tappancsaim és már rendesen félek bemenni a rendelőbe, mert mindig le vagyok cseszve, hogy miért nem figyelek jobban, és hogy így nem tudnak haladni. Ugyanannyira szeretném én is hogy haladjunk, az evésemre is mindig figyelek, ennél többet szerintem nem tudok tenni.


Mindig mondják, hogy egyek pépeset, de menzás vagyok és napi háromszor nem túl kellemes kirohangálni a koliból valami pépesért, úgyhogy ez sem opció. Meg hát az rengeteg pénz lenne.


Először csak egy esett le (alul a legelső), de azóta háromnál járok és még nem volt olyan hogy a két látogatás közt ne estek volna le mind.


Ami a legrosszabb, hogy nagyon érzékenyek a fogaim és amikor lecsoszolják a ragasztót a haldoklás szélén vagyok minden alkalommal.


Az egyik pont tegnap esett le, miközben aludtam (sírtam is egy sort, mert ha tényleg van valami amiért fix nem akarnám, hogy leessenek, az a csiszolás miatti fájdalom). Gondolom hogy a fogammal lökhettem le, mert szoktam éjjel csikorgatni. Ez viszont tényleg nem az én hibám szerintem:(


Valakinek volt már hasonló esete? Mit tudnék csinálni velük?



2023. jan. 15. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez azert nem normalis. Nyilvan harapni tilos (pl almaba, szendvicsbe) mindent fel kell vagni. De amugy ezen kivul mas szabaly nincs, talan csak annyi, hogy ne ragozz.


En ennyit tartottam be es soha nem esett le egy se.Nem lehet pepes kajan elni evekig, ezt hogy gondoltak? Nekem 2,5 evig volt fent a fogszabalyzom, addig nem kellett volna ragni? :D


Nem tudom manapsag hogy mukodik ez, de en megprobalnek orvost valtani,mas rendelobe menni.

2023. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon nem normális. Valami nagyon olcsó anyaggal dolgozhatnak… én teljesen kiakadnék. Megírod melyik rendelő ez? Véletlen se megyek oda😅
2023. márc. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!