Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a fenekemnek?

Mi baja lehet a fenekemnek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok ha ez számít, és semmilyen módon nem élek nemi életet. 3 hete viszonylag gyakran viszketett a fenekem, és a székletemben találtam egy kitülemkedő valamit amiben nem voltam biztos hogy féreg-e. Inkább felhívtam a dokit, és adott egy tablettát amit be kellett vennem vacsora után, és elvileg ha volt bennem bármilyen féreg, az kiölte. De szerintem csak vaklárma volt, mert utána egy féreg sem "ürült ki" belőlem... Na mindegy a lényeg hogy tegnap óta megint nagyon viszket a fenekem, szinte folyamatosan, és minden székelésnél vérzek (kis mennyiségű világos vér), és eléggé fáj is a fenekem közben, meg utána egy 10 percig kb. Mi az isten lehet velem?

2023. jan. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyer
2023. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyérre tipelek, de orvosnak látni kellene.
2023. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
aranyér vagy enyhe végbélrepedés.
2023. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Herpeszvírusos fertőzésnél (annak kiújulásánál) lehet ilyen "bevezető" tünet. Ilyenkor lenne jó a bidé használata, de igyekezz kimosni az ánuszodat székelés után és használj Reparon kenőcsöt. Amikor a vírusos fertőzésnél károsodik a nyálkahártya, akkor tudnak a sérült nyálkahártyán a coli baktériumok elszaporodni és ilyen tüneteket okozni.
2023. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen , alapos mosás, és Reparon kúp.
2023. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!