Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam olyan egyedül?

Miért érzem magam olyan egyedül?

Figyelt kérdés

Amikor nem egyedül vagyok,akkor is így érzek,ha meg egyedül vagyok,az szinte elviselhetetlen.Olyankor állandóan bőgök hülye andalító zenéken,és olyan üresnek,elveszettnek érzem magam,h azt el sem tudom mondani.Most is egyedül vagyok,és még azért nem feküdtem le,mert tudom,h addig amíg arra várok,h elaludjak,megint elkezdeném a bőgést.És este mindig rosszabb,pedig nem azért mert félek,csak egyszerűen egyedül vagyok.Meg sajnáltatom is magam saját magamnak,mintha ezzel akarnám pangálni magam sírás közben.Persze állandóan túlzok,h nincs senkim,mindenki szarik rám,milyen egyedül vagyok a problémáimmal...stb.Mondjuk a problémáimmal tényleg egyeedül vagyok,de a többi azért túlzás.22éves vagyok és sztem ez nem normális.Na de hova menjek ezzel?

Neurológia vagy mi?

És most is ha erre gondolok,vegyes érzelmeim vannak.Szeretnék elmenni egy olyan helyre ahol az idegeimmel foglalkoznak,hátha akkor majd sajnálnak és többet jobban odafigyelnek rám akik körülvesznek.De titokban is szeretném tartani,hátha van tényleg vmi bajom(szóval ne tudja a család)Még magamon se tudok eligazodni...Kész röhej...


2008. dec. 27. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Lány vagy fiú vagy?:$

Tudom miről beszélsz én is hasonló cipőben vagyok.

Ha gondolod lelkileg adunk neked egy kis erőt az ismikkel.

címem: flz19860517@hotmail.com ;f utáni betű az kis L=l

Javaslok ideggyógyászatot is, mert ez eléggé depresszióra utaló jelek ahogyan azt itt megállapítottam.

Nem vagyok körzeti orvos de még lehetekXD

Bár a vértől írtózok szóval mégse:D

Majd ott felvidulsz köztünk ha gondolod:)

2008. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

mármint az a cím az msn cím lenne...

Jahm és kérlek osztályozz:D

2008. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

a leírtam alapján valamiféle szorongással vegyített depressziós állapotot tartok valószínűnek. ez még önmagában nem sokat jelent, de könnyen válhat krónikussá, veszélyessé. szerintem menj el egy pszichológussal, konzultálj vele, és ha ő szükségesnek érzi, akkor javasolhat egy pszichiátert.

próbáld meg elérni, hogy inkább terápiás módszerrel kezeljenek, mint gyógyszerrel.

2008. dec. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!