Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy jobban...

Valami tipp, hogy jobban bírja a szervezetem a frontot?

Figyelt kérdés
Már hetek óta durván megvisel az időjárás változása. Fejfájás, szédülés, nyomás érzés a fejben stb. Mindig is érzékeny voltam rá, de a mostani időjárás mindent űberel. Persze fájdalomcsillapító hat, de van valakinek valami tippje, gyógynövény vagy bármilyen módszer, amivel lehetne csökkenteni a frontérzékenységet hosszútávon?
2023. jan. 17. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel főleg az idegrendszert b*sztatja az időjárás, légnyomás, ezért az idegek megerősítése segíthet kicsit. Jóga, relaxálás, gyógyteák. Csodát viszont nem szabad várni, a frontérzékenység alkati kérdés. Ráadásul az öregedéssel még romlik is.
2023. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Évekig erősen frontérzékeny voltam, amíg ki nem derült, hogy carotis beszűkülésem volt (nyaki verőér meszesedés miatti beszűkülése) ultrahangos doplervizsgálat 96 %-os beszűkölést mutatott.

Megműtötték, azóta nincs ilyen problémám.

Bizonyos kor után érdemes ilyen vizsgálatot kérni.

2023. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze a frontoknak ehhez. A vérnyomás máskor is változik, akkor is, ha nincs front, meg olyankor is tud egyenletes lenni, amikor front van. Direkt megnéztem, ma pl 3 hPa-on belül volt végig egészen estig. Minden esetben más van mögötte (szervi ok), máskülönben mindenkinek kivétel nélkül problémája lenne ilyen időben.
2023. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!