Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy jó pár napja remeg a bal...

Egy jó pár napja remeg a bal hüvelykujjam, főleg este és zavaró, napközben is néha néha, ez mitől lehet? valakinek tapasztalata van, hogy ezzel meddig kéne várni, mikortól kéne dokihoz menni? 21/f

Figyelt kérdés
Eddig ilyen problémam nem volt, előre is köszönöm akik írnak segítséget, hálás lennék!

2023. jan. 23. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ideg rángatja,talán majd hamarosan elmúlik
2023. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En pl egy nagyon erzekeny idegrendszeru ember vagyok. Kb 10 eves koromban volt, hogy eloszor rangatozott a szemem alatt egy ideg par napig.

Azota neha a hatam kozepetol kezdve barhol elofordul, szinte fel sem tunik. Amugy tok normalisan elem az eletem, csak rajtam minden latszik.

Persze ha a Parkinson-korhoz hasonlo lenne, szerintem akkor latnad, hogy ez mar mas kategoria.

2023. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, de 21 eves vagy csak, szoval az idegek.
2023. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És, ha nem múlik el? Mert én mindig félek kicsit, ha változás van a szervezetemben, ez az ujj rángatozas se volt eddig soha 😬
2023. jan. 23. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy elmulik, de ha figyeled, nehezebben. En huszonevesen egy idoben a tenyeremen, ujjaimon levo erekre kattantam, nagyon atlatszottak, kidagadtak, egyszer el is pattant egy hajszaler. Most otven koruli vagyok, en amugy no, es szep baba tenyerem van, de anno majdnem bekattantam, feltem, hogy ronda csupa er leszek.

Ha elhiszed, hogy ez is belefer a lightosabb idegbajba, massal tudsz foglalkozni, es elmarad.

2023. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh érteem, köszönöm szépen mindenkinek a segítségeket, illetve válaszokat!
2023. jan. 24. 10:11
 7/8 anonim válasza:
Ez egy picike kis tünet, ami igazából sok mindent jelez. Amikor "remeg", tehát gondolom rángatózik, azt az idegszál jelzi. Olyan, mint amikor tikkel a szemed. Stresszes vagy mostanában. Ennyiért még nem feltétlenül kell orvoshoz fordulni. Persze ha nincs egyéb tüneted.
2023. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta el múlt, tegnap óta nincs már.

Köszönöm mindenkinek aki írt!

2023. jan. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!