Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitség, mit tegyek hogy...

Segitség, mit tegyek hogy lefogyjak? Mit javasoltok? Kihez forduljak? Már egészségileg is rosszul vagyok, hirtelen hízás! 17/l

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem ezt a kerdést. Most kép nélkül teszem fel. Arc nelkül, a labaimon lathato vonalakat hogy lássátok.


Ez az elhizás kb december vegén kezdődött. Évekeig kb 50 kg voltam, 155 centihez mamár 60 kg. És folyamatos éhségerzetem van es nemtudom mitől. Valószinüleg kitágulhatott a gyomrom. Nem tud megtelni. A probiotikum hellyel közzel elveszi. Teljesen erezetesek a labaim és több helyen a testemen.

Szeretnem ha végigneznetek a kepeket. Egy 17 éves lány lábanak nem igy kene kineznie. Es mondom most is fulladok mintha futnék. És fajnak az ereim.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A labaim es a kezeim iszonyatosan fajnak mintha feszitené valami.

Allni alig birok mert remeg a labam.

A gyomromat folyton üresnek erzem. Mar egészsegügyi gondok jelentkeztek.

Sajnos ez az elhizas mar olyan hogy egy pici seta is olyan megeröltetö hogy már fulladok es lihegek

Regebben pedig akar 8-9 kilometert is koriztam egy nap

De tenyleg egeszsegügyi kerdés. Egy pici sétatol is fulladok, fáj a szívem, lihegek. Egy kicsi mozgás is már megerőltető, alig birom vonszolni magam és fájnak az ereim.

Egész nap fajnak a kezeim, labaim

A szivem faj, nehez a legzes

Szenvedek ebben az allapotban😭😭😭😭😭😭

A szivem folyamatosan fáj, nyomja a súly. Szeretnem ha valaki segitene. Az éhségerzet mitől van?

Voltunk orvosnál, elküldött beutaloval az ambulanciára. Április 19re kaptunk időpontot. Meg vervetelre de oda nem merek menni. Estleg meg pajzsmirigy probléma merült fel amit ultrahangal lehetne de a szüleim nem akarják, valószinüleg a pénz miatt. A szüleim addig amíg vervételre nem mentem addig nem hajlandóak még háziorvoshoz sem elvinni. Sem kardiológia, sem tüdő, sehova nem hajlandóak vinni meg haziorvoshoz sem csak vervetelre. Szóval egyedül vagyok reménytelen helyzetben. A cukorbetegség nem merült fel, azt a doki nem mondta. Kb 3-4 naponta mérem és kb 5 körül van reggel éhgyomorra. Tegnap reggel 5.3 volt. De számomra kínkeserve megmerni mire megmerem nyomni a gombot es megszurni magam. Antidepresszánsokat szedek. A pszichiater szerint nem okozhat éhsegerzetet. Most is folyamatosan fulladok, fáj a szívem.

Már nem a szépségemert aggódom hanem az egészségemért.



2023. jan. 27. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szívproblémákra gondolok!

A vérvétel szükséges! Az az első, legalapvetőbb vizsgálat. Anélkül egyetlen orvos sem fog megnézni!

Irány a labor, aztán tessék magadat kivizsgáltatni, mert valami komolyabb probléma van - nem hízás!

2023. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha jól emlékszem, tegnap este ugyanígy feltetted a kérdésed. Ott kaptál tippeket. Ezek nem vezettek eredményre?

2023. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de antidepresszáns pillanatok alatt felfújja az embereket. Két közeli ismerősöm, az egyik edző volt, mindkettőnél tök gebe a rokonság, pillanatok alatt gurultak a gyógyszerektől. Innen indulj ki, mert lehet, hogy a többi bajod is innen ered.
2023. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azok a piros "erek" nem erek, hanem striák. A hízás miatt alakultak ki, a kötőszövet megrepedezett. Idővel elhalványulnak, gyöngyházszínűek lesznek.

Ha pajzsmirigygondod van, azt a vérvétel fogja kimutatni. Ultrahang nem mutat semmi kórosat, ha még nincs megnagyobbodva, de attól még simán lehet alulműködésed, attól hízhatsz is és fáradékony lehetsz.

2023. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3as az antidepresszánst évek ota szedem és csak most jött ki ez a probléma, az éhségérzet a pszichiáter válltig állítja hogy nem okozhatja
2023. jan. 28. 09:21
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Perszepersze, nyilván neki ez megélhetés.
2023. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hiába könyörgök sirva a szüleimnek főleg az apamnak nem visz háiorvoshoz pedig szeretnék EKG-t. Meg hogy a légzésproblémát mondjuk el az orvosnak. Apam nem visz haziorvoshoz amíg nem volt vérvétel. Hiaba üvöltek vele hogy vigyen. De én vérvetelre nem megyek, szeretnék a haziorvoshoz menni


Apámmal hiaba üvöltök nem visz haziorvoshoz


Azzal fenyeget ha nem megyek vérvetelre akkor pszichiatriára fognak küldeni. Meg az elhizas miatt is pszichiátria küldenek. 62 kiló vagyok! Annyira szeretnék háziorvoshoz menni de nem visz és csak üvölt velem! Azt mondja az orvosok pszichiátriara fognak küldeni ha tovabb hizok es nem megyek el vervetelre. Az elhizas miatt kerülök pszichiatriara? Ha nem megyek vsrvetelre tenyleg oda visznek? 😭😭😭😭😭


Nem birom ki azt se hogy reggel ne egyek


Annyirq szeretnék egy ultrahangos pajzsmirigyvizsgalatot meg ekgt a kardiologian de apam nem visz a haziorvoshoz


Azt mondja csak ugy megy el velem ha anyám is ott van es harman megyünk mert nem bír velem vagy mi es en miattam szegyenkezik 😭😭😭😭😭😭


Annyira szeretnék elmenni haziorvoshoz hogy a légzes problemat is mondjuk neki

2023. jan. 31. 08:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vérvételre, mert a pajzsmirigyedet is azzal nézik.
2023. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen egyedül is elmehetsz a háziorvoshoz. Ő csinál EKG-t, a vérvétel mindenképp szükséges. Utána küldenek kivizsgálásokra.
2023. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A vervételre még mindig nem sikerült eljutnom. De a helyzet súlyosbodott. Eszek valakmit es mar 10 perc utan azt erzem hogy teljesen üres a gyomrom es ehses vagyok. Folyamatis éhsegerzet, evesből telnek a napjaim.

Tudtok ajanlani Kecskeméten olyan orvost, ápolót aki ügyesen veszi a vért? Kimondottan figyelmes, nem vadul csinálja, figyelembe veszi hogy sirok,erzekeny vagyok es halálfélelmem van? Aki ügyesen veszi a vért és körülményes? Nem baj ha magán és penzbe kerül.

2023. febr. 26. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!