Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor tapasztalok enyhe,...

Sokszor tapasztalok enyhe, alhasi görcs szerű fájdalmat, furcsa, lüktető érzést, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egészséges életmódot folytatok, de nagyon gyakran érzek enyhe görcs szerű alhasi fájdalmat, és lüktető érzést. Mindíg igyekszem egészségesen étkezni, semmi káros szenvedélyem nincs, sportolok,és nagyon vigyázok magamra, az egészségemre. Viszomt ez nekem új, ilyet nem éreztem még, nem is az hogy fáj vagy valami de érdekes érzés és nem is álladnó, kb 10-20 percenként érzem pár másodpercre. Ezt már nem tudom figyelmen kívül hagyni, gyakori és érdekes. Elrontottam valamit? Mi lehet az oka? Hétfőn valószínűleg orvoshoz is fordulok.

Esetleg többet kéne hasra edzenem?



2023. jan. 29. 00:02
 1/5 A kérdező kommentje:
20/L
2023. jan. 29. 00:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Felfázás, húgyuti probléma, nekem az volt akkor is ha nem pisiltem sokat,fertőzés
2023. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltál már fiúval?
2023. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Igen

2023. jan. 29. 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátod lehet a bűnös.
2023. jan. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!