Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek. Szédülés reggel, első...

BaltaMacska kérdése:

Félek. Szédülés reggel, első felkelés után?

Figyelt kérdés

Elég nehéz mentalis idoszakom van igy meg nehezebben viselek mindent es penteken felkeltem (hirtelen de MINDIG kb igy kelek es ez sosincs) es ram jott egy szedules. Vissza kellett az agyba ulnom.


Aztan ment a nap szepen es el is engedtem volna mert jott a ho es amiatt a front miatt mondom oke egyszeri alkalom.


A ra kovetkezo nap semmi extra csak kicsit szedelgos de a kovetkezo nap reggel megint UGYAN EZ



Az elmult 3 honapba mas dolgok miatt eleg sok mindenre ki lettem vizsgalva pl: ekg, agyi, mri ,teljes verkep, szemeszet, neurologus es ott semmi extra nincs.


Halalra vagyok remulve mert utalom ezeket az erzeseket.


Felek a holnap reggeli ebredestol.


Pedig biztam benne hogy egyszeri alkalom volt.


Valakinek hasonlo?



2023. jan. 29. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal felkelni,ülve kell maradni.A szemeket jobbra,balra mozgatni párszor.A fülnek is alkalmazkodni kell az álló testhelyzethez .
2023. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!