Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziások dolgozhatnak...

Epilepsziások dolgozhatnak egészségügyben? 25/L

Figyelt kérdés
Például ápolóként, asszisztensként

2023. febr. 9. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tudomásom szerint nincs akadálya.
2023. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Medikusként én se tudok erről pontos információt. Tanárt is kérdeztem már pedig. Elvileg

csak emberről emberre terjedő krónikus fertőző betegség (pl HIV) , súlyos pszichiátriai betegségek , illetve az olyan állapotok (pl vakság, süketség) kizáróak amik akadályozzák a megfelelő munkavégzést.

2023. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2! Sajnos, nem egészen!

Biztosan egyedi az elbírálás, tünetmentes epis biztosan mehet, mintahogy pl. jogsit is kaphat.

Jómagam is epis vagyok, de én egészségügyet "belülről" csak páciensként, betegként láthatok. Napi 2-3-4 GM-et produkálok a több kisroham között, úgyhogy 4órára takinéninek, vagy éjszakás polcfeltöltőnek se kellek, nemhogy egészségügyben, felelősségteljes állásba, legyen az bármi. Lehetnék profi nővér, ha az első rohamnál viszont lekapnám a kedves beteg fejét, vagy beletörném a tűt!


De nem lehetetlen, hogy epis lehet egészségügyes, pl. irodai melón, nem tudom.

Erre sztem csak szakember adhat választ, engedélyt.

Sok sikert, tünetmentes, hasznosan töltött életet mindenkinek!

2023. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Irodában dolgozott nálunk egy orvosírnokként. Gondolom olyan helyeken, ahol mást nem veszélyeztetsz, dolgozhatsz, illetve magadat is annyiban, hogy max. leesel a székről.

Orvosként is sebész biztos nem lehetsz, de röntgenképeket simán lehet nézegetni.

2023. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3 le kell tagadni,nem kell elmondani és lehetsz
2023. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Utána jön egy roham, amikor épp valakiben turkálsz. Te se fogsz belőle jól kijönni, olyan pert akasztanak a nyakadba.

Pénztárosnak esetleg le lehet tagadni ha egyébként valószínűleg emiatt nem vennének fel, de ha rohamozol és kiderül, hogy nem ez volt az első, lehet nem fognak örülni.

2023. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

6 ennyi erővel a cukros se dolgozzon . Neked is akármikor lehet rohamod csak szólok...

Agyjál akkor pénzt az epilepsziásoknak és sehol nem fognak dolgozni.

Én pl letagadtam soha nem mondom senkinek ,szoc .dolgozó vagyok.

2023. febr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Mert ha mindenhol elmondom éhen döglök és sose fogok dolgozni,gondolkodj már!!
2023. febr. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha gyógyszer mellett rohammentes vagy az orvossal irasd rá a papírra ,hogy dolgozhatsz e.ü dolgozóként,vagy bolti eladóként vagy ahova jelentkezni akarsz én is így cselekedtem,mert különben az utcán végezzük mind
2023. febr. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!