Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális lehet ez? (20/L még...

Normális lehet ez? (20/L még szülőkkel élek, mozgássérült vagyok, bár tudok járni de dülöngélek közbe)

Figyelt kérdés

Mióta nincs barátom kevésbé érdekel mikor fürödtem le, most rám fogat

Ha anyukám szól fürdők, de egyébként heti 1x szoktam, fogat most 2 vagy 3 naponta



2023. febr. 9. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem normális

igénytelenség


ilyen élethelyzetben nem ritka, de nem szabad hagyni, mert nem jössz ki belőle

2023. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálok nem ilyen lusta lenni, de nehéz
2023. febr. 9. 18:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Főleg így mondhatni félig mozgássérültként
2023. febr. 9. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen,az.
2023. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy ne legyek ennyire igénytelen?
2023. febr. 9. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ember nem azert mos fogat naponta, mert a pärjänak esetleg nem tetszene, hanem mert ezzel sokkal könnyebb elkerülni hogy 40 evesen fogatlan legyel es milliokat kelljen a protkodra rälocsolnod. Nem kell naponta fürdeni-usolni, de egy mindennapos mosdäs meg nem vält senki hätränyära, igy ha valahova el kell menned, akkor mäsokat nem fog zavarni a szagod...( attol, hogy te nem erzed, mäsok valoszinüleg fogjäk..) es ez a mozgässerültseggel nincsenenek összefüggesben...
2023. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ez szerintem a depresszió jele


velem is ez volt

2023. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!