Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek a teste, testalkata nagyon vékony és az arca mégis pufi, pufók, míg mások teste duci, na jó, jócskán hájas, mégis az arcuk normális méretű, nem pufók?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Mert kulonbozo arcformak leteznek a vilagon. Ezzel most ezek szerint ujat mondtam :D

Vekonyabb embernek is lehet kerek arca es ducibbnak is hosszukasabb, vekonyabb. Genetika (is).

2023. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, az emberek nem egyformák, hogy lehetséges ez...?!

Mégis miért van? Ilyen a genetikai adottságuk. Nem hiszem el, hogy ez még meglep embereket manapság...

2023. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ez nem az arc formája, hanem a hús mennyisége az arcon.


Tehát akinek nem húsos, hájas a teste, hogy lehet húsos, hájas a feje?! És fordítva. Nagyon hájas testű embernek hogy nem hájas a feje?


Nem mondom, hogy ez gyakori, de én látom (mert a vékony, de pufi arcúak közé tartozom.)

2023. febr. 10. 13:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy egyformáknak kellene lenniük, csak logikátlan számomra, amit vázoltam.
2023. febr. 10. 13:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Na beírtam angolul a keresőbe és kiderült, hogy nem is olyan ritkaság számba menő a kérdésem, sokakat foglalkoztat.

Ezt írtam be: skinny body fat face.

2023. febr. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!