Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és anyukám...

17 éves fiú vagyok és anyukám megnézett egy problémát ami kialakult a seggemnél. Ez probléma vagy gáz? Én nem látok oda és nem tudom megállapítani micsoda csak tapintással.

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Se nem probléma, se nem gáz, ha valamilyen egészségügyi problémáról van szó.
2023. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Majd idővel kinövöd ezt a gondolkodást. Az anyád tett tisztába mikor kisgyerek voltál, látta már a seggedet. Más férfi seggeket is látott már elhiheted.
2023. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Anyukád 100 éves korában is az anyukád lesz. Az se gáz, ha te meg akkor 70, és neked kell pelenkáznod őt.
2023. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Én apám fenekét kentem be az orvos által felírt krémmel. Fordított helyzetben biztos inkább a halált választanám, minthogy az apám eü szándékkal ott matasson, de én neki csinálni olyan, hogy semmi kivetnivalót vagy cikiset nem láttam. Magának aligha tudta volna jól megcsinálni, nincs hátul szeme, lehajolni nyögvenyelősen megy neki, pedig nem öregember, csak évtizedek óta fo* az egészsége.
2023. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pilonidális ciszta vagy aranyér ?
2023. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!