Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van bármi összefüggés a...

Van bármi összefüggés a mostanában random összeeső és szívproblémákkal elhunyó emberek, és a beadott Covid vakcinák között?

Figyelt kérdés
Alapvetően úgy gondolom, hogy nincs, és szerintem ugyan ennyi hasonló eset volt, csak akkor nem emelte ki a média, most pedig igen.
2023. febr. 16. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Ûdvözöllek! Szerintem nincs összefûggés!
2023. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

De még csak nem is vizsgálják, hogy lehet-e összefüggés, mert még kiderülne, hogy van összefüggés :)))

Nem is gyanús, áhh, ugyan már :)))

2023. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Nincs.

De ez a kérdés szinte szó szerint volt már korábban, és akkor is egymásnak estek alatta a válaszolók... Szóval ez vélhetően megint csak vita kiprovokálására volt jó.

2023. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hol? Ha belinkeled, akkor elvasnám a válaszokat :D
2023. febr. 16. 20:09
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

"De még csak nem is vizsgálják, hogy lehet-e összefüggés, mert még kiderülne, hogy van összefüggés :)))


Nem is gyanús, áhh, ugyan már :)))"


Egyetértek!


Nekem nagyon fura, hogy sosem vizsgálják, de még csak meg sem kérdezik.


Ebből következtetek arra, hogy lehet összefüggés, mert különben nem kerülnék ezt a témát, mint ördög a szenteltvizet és nem esnének neki annak, aki erről érdeklődni mer..!

2023. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

A nyugati net tele van fiatalokkal, aki agyvérzés után vannak.

Aki csak megkérdezi milyen oltást kapott, azonnal támadják. Még az érintett, félig lebénult is.

Erre meg gondolni is tabu.

2023. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
szerintem nincs összefüggés :) az eszméletlen nagy stressz, a kihajszoltság, és a rossz életkörülmények, amik egyre jobban romlanak, azok viszont igenis hozzájárulnak
2023. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Érdemes elgondolkozni azon, hogy csak idén, eddig 8 millió ember halt meg a világon, 17 millió gyerek született, 5,7 millió abortusz volt, lassan 1 millió 5 éven aluli gyerek halt meg...és mégcsak február közepe van. Ezzel szemben a covid 3 (!) év alatt mindössze 6,7 millió embert "vitt el", de ennek kb a fele a reális szám, ezt soha nem is tagadták. Szóval aki azt, hiszi, hogy egy náthával egyenlő halálozási rátájú vírustól akarták megmenteni az emberiséget, az igencsak naiv. Konteósnak lenni nem szégyen, hiszen még jó, hogy feltűnik az embernek, hogy valami nem kerek a történetben, pláne ha kicsit utánanéz a dolgoknak, pl az iparágak felépülésének, főként a gyógyszeriparban, illetve egy nyílt, globális tervnek..

Nyilván nem lehet és nem is kell mindent az oltásra fogni, de azt nem lehet letagadni, hogy okozott és mai napig okoz problémákat, fizikális és mentális értelemben is.

2023. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Van,majd megtudják az oltottak.Csak a halottak már nem tudnak reklamálni.Lehet itt tagadni,meg homokba dugni a fejet,de legbelül minden oltott érzi,hogy van összefüggés,csak gyáva elismerni
2023. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Az a legvicesebb,amikor már minden oltás általi károsodást a covid19 nevű kamura fognak.Az emberek szépen le lettek mérgezve,többféle módszerrel és még csak nem is sejtik.Ez van.Örülök,nem mérgeztettem nem magam cov19 injekcióval,körülöttem szépen hullik öreg,fiatal és mind 3x,4x oltott.
2023. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!