Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kint voltam a mezőn, sapka nélkül, kb 2 órát, és nagyon fújt a hideg szél... Nagyon sokat is cigiztem aznap... Másnap reggel arra keltem fel, hogy mintha fájna a fejem teteje, jobb oldalt, a fejem búbja, a fülem felett (jobban nem tudom leírni), de nem is az a szokásos fejfájás volt, hogy szoszerint fáj, hanem inkább ilyen zsibbadt, idegesítő érzés volt, mintha elaludtam volna a fejem (ha létezik ilyen), ez egész nap tartott aznap, főleg hogy aznap is sokat cigiztem...azóta nem cigizek, de még szoktam érezni ugyanazon a helyen, pár másodpercig ezt a furcsa érzést, aztán pár másodperc után elmúlik.. szerintetek ez a hideg széltől jött elő vagy a cigitől? Máskor is volt, hogy sokat szívtam de nem fájt tőle a fejem teteje, valaki tapasztalt még ilyet?

2023. febr. 19. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
"Megfázott" a fejed. Konkrétan egész nap a szeles időben flangáltál sapka nélkül,így ne csodálkozz. Maradj melegbe és húzz egy pár órára sapkát bent is,nekem az jót szokott tenni.
2023. febr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!