Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon aranyér problémára utal?

Ez vajon aranyér problémára utal?

Figyelt kérdés

Már évek óta van ez a problémám. Orvosnál is voltam vele. Nem nézte meg, csak adott rá kenócsöt. Azt mondta, ha nem használ a krém, menjek vissza és és meg nézi. A lényeg, hogy nagyon viszed a hátsó felem.Sokszor a papírral is percekig törölgetem, mert viszked.De nem csak a "lyuk" körül. Sokszor feljebb, lejjebb. A dokitól kapott krém használt, de visszatért a probléma. Vettem patikában nedves törlőt viszketés ellen, sudokrémet, baba hintőport, különböző krémeket. Használnak, de 1 hét vagy pár hét műlva visszatér a probléma. Nagyon szégyenlős vagyok, nem szívesen mennék vissza a dokihoz, ha nem muszáj.

Nem fáj, nem vérzik, ülni is tudok de azért lehet, hogy aranyér?


2023. febr. 19. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A gyomorban lévő férgek éjszaka ki szoktak maszni lerakni kint a tojasaikat, azert viszket a segglukad, es bőr a farokcsontodnal (gerinc).


Nekem fereghajtás után elmúlt ez a problémám.

2023. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, de nekem váladékozik is, és a bőr alatt felgyűlik. Színtelen, szagtalan váladékról van szó. Többször is jártam proktológusnál, a második alkalommal a felgyűlt váladék miatt sipolyra gyanakodott, de a szondával nem talált semmit. Feltárta, kitisztította, azóta is fertőtlenítem Betadinnal, de ugyanúgy szokott viszketni. Az aranyérre külön rákérdeztem az első alkalommal, azt mondta, hogy nem. De az amúgy az ambuláns lapon is rajta lenne. Én Reparonnal próbálkoztam, az talán valamennyire használt, de amint abbahagytam, visszajött a viszketés. Úgyhogy én is keresem a megoldást a problémára...
2023. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok


[link]


[link]

2023. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bélférgességet észreveszi a proktológus, nem?
2023. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 nem mutatják ki a tesztek, nem pontosak. Én is voltam proktologusnal aranyér miatt de nekem is csak kenőcsöt adott. Fereghajtás megszüntette az aranyeret es a viszketest is.
2023. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!