Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy éven belüli egészségügyi...

Egy éven belüli egészségügyi alkalmassági vizsgálat akkor is érvényes ha a tüdőszűrő papîrom azóta lejárt?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kellett csináltatnom érvényes munkaalkalmasságit. Az egy évig jó viszont kellett hozzá tüdőszűrő papír ami még akkor amikor csináltam az alkalmasságit érvényes volt viszont azóta már nem az.


Na most ha en beszerzek egy újabb tüdőszűrős negatív leletet akkor a munkaalkalmasságit is újra kell emiatt csinálni vagy ettől függetlenül az alkalmassági jó?



2023. febr. 20. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van érvényes tüdőszürőd akkor oda nem kell menni.
2023. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a munkádhoz kell évente alkalmassági, akkor ott meg is kell orvosnál jelenni és ha kell tüdőszűrő is, akkor azt is vinni kell. Tehát mindent újra kell csinálni, az egész alkalmasságit meg kell újítani. Elvileg 1 évig jó a tüdőszűrés, de van olyan üzemorvos, aki csak 3 hónaposat fogad el.
2023. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Egyetemen vagyok hallgató és gyakorlathoz kell.


Az 1 év munkaalkalmassági még nem telt le, azt mondták is, hogy jó a tavalyi csak azt nem tudom, hogy ha az a tüdőszűrő papîr amivel az alkalmasságit csináltam már lejárt ez esetben miután megújítottam a tüdőszűrő papírt kell e új alkalmassági is függetlenül attól, hogy nem telt le az 1 év.

Tehát a tüdőszűrőpapírom tavaly júniusban volt 10 hónapos amivel beballagtam munkaalkalmasságira és elfogadták akkor.

2023. febr. 21. 07:59
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, nem, az nem számít.
2023. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen;)
2023. febr. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!