Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ráment a nátha a fülemre?

Ráment a nátha a fülemre?

Figyelt kérdés

Enyhén náthás voltam de sokszor nem fújtam ki mert, hogy nem volt nálam zsebkendő szb. ( tudom hülye voltam de most félek szóval légyszi ne írjatok bántó megjegyzéseket)

Szóval ez kb 1 hete és ma miután egy fél órás útról hazaértünk kezdtem érezni, hogy tompábban hallok. Később elmúlt de most megint előjött. És félek, hogy ráment a fülemre a nátha. Nem olyan érzés mintha be lenne dugulva hanem mintha tompábban hallanék. Nagyon félek, hogy komolyabb bajom lesz. De annyira nem voltam náthás ezért fura. Szerintetek?



2023. márc. 15. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha faj, akkor aznap menj orvoshoz. Ez nekem valami dugulasnak tunik.

Nekem arcuregemtol szokott rovid ideig ki-be dugulni a fulem, de mikor egy nap utan nem mult el, akkor kimostak pl es volt mit.

2023. márc. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!