Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol "éri meg" legjobban...

Hol "éri meg" legjobban plazmát adni Debrecenben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Sehol, tönkreteszi a szervezetedet a plazmaaadás.
2023. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Kösz" a semmit.

Figyu, itt az én szervezetemről, én egészségemről van szó, én hozom meg a döntést róla. És nekem az a döntésem, hogy megyek, ezzel kapcsolatban nem kértem véleményt. Az érdekel, hogy ha már megyek, akkor hova menjek.

(Mellesleg nem a rendszeresség a szándékom, hanem 1-2 alkalom, ha éppen nem jönnék ki kényelmesen a havi büdzséből. Egyetemista vagyok, nem sok óra meló fér bele az órarendem miatt, az ösztöndíjam tök kevés az infláció mellett, több pénzt meg nem fogadok el a családomtól, nem is férne bele)

2023. márc. 19. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A plazmapontok korrektek, neten is mindegyik feltűnteti az összes tudnivalót, ár táblázatokkal részletezve.


A plazmaadó helyek sterilek, igényesek nem véletlen, így a weboldalas tájékoztatóik sincsenek hanyagolva.

Ezért keresd őket bátran neten is.


Személyesen, ha bemész és érdeklődsz akkor is korrektek.


Az első alkalomra időpontot kell kérni egy alap kivizsgáláson részt veszel, de mindenek előtt csekkolják, hogy alkalmas vagy-e véna alapján.


Nem kockáztatnak, inkább elutasítanak, mintsem gondot okozzanak a donorok számára.


Ha pedig alkalmas vagy kapsz részletes tájékoztatást, pl nálunk kis videóban mondanak el mindent, tableten megnézheted és kapsz egy fülhallgatót, majd azt követően kérdőívet kell kitöltened és jön egy gyors kivizsgálás +labor.


Előre szólok: ne éld bele magad!

Az első felméréskor simán elbukhatsz.

Ha nem, tudnod kell a későbbiekben is őszintének lenned magadhoz, ha nem bírod vagy pl vénád nem bír több lecsapolást.


Havi pár alkalommal mehetsz csak és nem olyan sok kess az, hogy a vénáidat tönkre tedd. Nem mindenki regeneráló képessége megfelelő.


Nem 100%-ban kesst kapsz, hanem egy részét utalvány formájában kapod meg.


Nem olyan sok az az évi 460-600k ft, az is folyamatos járkálással jár és sokaknál brutális fáradékonyságot okoz.


Jobban jársz valami olyan hobbival, amivel pénzt lehet keresni.


Nálam ilyen az alkotás több ágon.


Ha érdeklődsz azt vedd figyelembe, hogy hol adják első pár alkalommal első vérplazmaadásodként a többet. (már, ha alkalmas vagy rá, ki tudja ugyebár).

Mert lehet sok lesz az az első pár alkalom is és többet nem mész.


S igen, te tested, te döntésed, épp ezért vigyázz magadra! ^^


Ne feledd: a pénz csak egy eszköz, pótolható, az egészséged viszont megfizethetetlen!

Ne vedd félvállon. (ha az a típus vagy, de ugye nem ismerlek.)


Az előző kommentelő se akart rosszat, csak tisztában van vele és a tényt írta le nyersen, röviden.


Igen, sajnos nem egészséges folyamat. A fáradékonyság a legenyhébb probléma. Tesóm pl játszotta az agyát, amikor pedig autóba szállt volna elájult. Szerencse, hogy jól esett, mert nem sok kellett, hogy útpatkába verje fejét, ami akár halálos végkimenetelű is lehetett volna.


No és mennyire bírod a tűt, vért. Volt, aki a pénzt hajszolva jött adni, de már sápadt le mást látva, egyből elutasították.


Akárhogy is alakul, vigyázz magadra! ^^


Debrecenben is ők vannak jobbra értékelve, akiknél én is voltam pár alkalommal (nem a debreceniben):

[link]


Mindent megtalálsz a weboldalukon, ártáblázatot juttatásokkal.

2023. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal nehezebben fogsz tudni tanulni, ha mindenáron menni akarsz, akkir ne vizsgák, beszámolók előtt.
2023. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!