Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki megbánta, hogy beoltat...

Van aki megbánta, hogy beoltatta magát?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 2 éve oltattam be magam 2 sinopharmmal, 3-4. már nem, nem éreztem szükségét, de úgy érzem már az első 2-nek se volt.

2023. márc. 22. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Újra és újra feljön ez a kérdés, amire nem lehet konkrét választ adni.


Kellene 2 év úgy hogy nem oltatom be magam, meg 2 év úgy hogy beoltattam magam, és akkor a végén meg tudom mondani hogy megérte-e vagy sem.


Van ismerősöm aki nem oltatta magát és meghalt 41 évesen. Nyilván nem tudjuk hogy ha oltatta volna magát, akkor is meghalt volna-e. Lehet hogy akkor is ugyanúgy elhunyt volna a Covid miatt.


Ezek totál értelmetlen kérdések, arra jó, hogy összekapjanak a kérdések alatt az oltottak meg az oltatlanok.

2023. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik barátnőm (27 éves) igen. Pfizert kapott kb. 2 éve, azóta totál rendszertelen a menstruációja, van, hogy kb. 1 hónapig folyamatosan vérzik, majd 3 hónapig semmi. Több nőgyógyásznál volt, azt mondták, hogy nem ő az egyetlen az oltás után. A szomszédom is ugyanígy van, csak ő 45 éves. Bár vele nem beszéltem, hogy megbánta-e, gondolom igen.

Én semmilyen oltást nem vettem fel, nem azért, mert féltem, hogy gyíkember leszek, hanem mert a covid előtt is home office-ban dolgoztunk a párommal, a bevásárlást meg megoldottuk online rendeléssel.

2023. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Hirtelen nem is jutott eszembe, hogy milyen oltásra gondolsz. 3x vagyok oltott, eü dolgozó vagyok. Már senki sem beszél erről a témáról, mert senkinek sincs semmi baja, amit egyértelműen és kizárólagosan a vakcina okozott. De mindig lesz egy ember, akinek a szomszédjának a 6. unokatestvérének a férjének a munkatársával történt valami.
2023. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Én megbántam a 3-at, ami Pfizer volt. Azóta altatóval alszok.
2023. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Én megbántam. Igazából nem a mellékhatás miatt, az csak annyi volt nálam, hogy az első oltás kb. fél évig csomókban hullott a hajam, a háromnegyede kihullott, de azóta sikerült visszanöveszteni. Kizárólag utazás, bulizás miatt kértem az oltásokat. Viszont túl sokszor nem utaztam, mert nagyon kellemetlen volt, tehát annyira nem használtam ki, csak párszor mentem el. Illetve nem gondoltam volna, hogy mostanra már vége lesz egésznek, és békénhagynak nyugodtan élni. Két évet simán kibírtam volna oltás nélkül, de az addigi tapasztalatok alapján azt gondoltam, ennek sosem lesz vége.
2023. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Elözö, a hajhullasnak nincs köze az oltashoz, valami mas okozhatta. Kerdezö, nem nem bantam meg, söt. Ismerösök között csak olyanok haltak meg, akik nem voltak oltva-4, mert akkor meg nem volt vakcina, 1 pedig ellene volt az oltasnak, es 62 evesen belehalt a covidban- amikor korhazba került, akkor sem hagyta magat, hogy segitsenek rajta. Olyat meg nem hallottam, hogy valaki az oltasba, vagy az oltas utan halt volna meg covidban. Az oltas nem azt jelenti, hogy az ember nem lesz a corona virussal fertözött, hanem, hogy fertözes eseten a betegseg lefolyasa enyhebb, nem eletveszelyes.
2023. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem bántam meg.

Nem voltam még Covidos,tudtommal. Nem is szeretném kipróbálni.

De inkább legyek beoltva, hogyha esetleg el is kapom, kevesebb eséllyel haljak bele. Volt olyan oltatlan kollégám, aki belehalt.

2023. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Aki azt írja,hogy valaki "covid" miatt halt meg,az hazudik,mert nincs olyan,hogy "covid".A legtöbb halott öreg volt és tüdőgyulladás végzett velük.A "covid" egy kitaláció,médiajárvány volt.Az oltásoktól pedig most szépen elkezdtek hullani az emberek.
2023. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
A 8-as szerint nyilván Csollány Szilvesztert is a villamos ütötte el, mivel Covid nem létezik.
2023. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
9,nem.Végülis csak szarrá volt oltva.Vicc,hogy pont vele jöttök mindig.
2023. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!