Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha az állcsontomon...

Normális, ha az állcsontomon van egy kis dudor? Fáj is, mint akit állon vertek kb hétfő kedd óta, de nem emlékszem, hogy bevertem volna vhova. Nos? Kell tartanom valamitől?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Mennyi idős vagy?Csak mert néha a pattanás nagyon tud fájni és áltaslában dudorodik is :D
2008. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia azt hiszem tudom milyen az amit érzel:) igaz hogy valszeg nem ez lesz a te problémád kiváltó oka, de nekem akkor volt ilyen amikor kihúzták a bölcsességfogamat. akkor ott lett egy kis dudor ami fájt,de az elmúlt. bár lehet az előző válaszolónak is igaza van :D csak gondoltam leírom Neked :)
2008. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem pattanás, mert a csontnál van, és az állam közepén. Anyumnak is mutattam, de neki nincs olyanja, pedig reméltem, hogy az övé is ilyen, és nincs mitől félnem. Ez lehet attól, hogy vhova beütöttem? Bár nem emlékszem rá, és nem múlik túl gyorsan, mert mint írtam, hétfőn vagy kedden kezdett fájni. Ugye nincs komolyabb bajom? Nagyon félek.
2008. dec. 28. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az állcsontod alatt a fogad gyökere begyulladt. anno én is igy jártam. olyan lettem, mint aki mumpszos, fájt az állam, és kiderült, hogy a fogamtól, ami mellesleg nem fájt és a koronája nem is volt lukas.
2008. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem hogy fájna. Illetve érzem, de úgy, mint akit állon vertek. Ugye elfog múlni? Ugye nem vmi gyógyíthatatlan betegség?
2008. dec. 28. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg biztos hogy nem halálos betegség. Ha ennyira zavar nyugodtan keresd fel háziorvosodat.
2008. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!