Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ember szervezete körülbelü...

Egy ember szervezete körülbelül mennyi alkoholt bír el? Mennyit kell innia az embernek hogy bele is haljon? Ha mondjuk este hirtelen nagy mennyiséggel megiszik az ember olyan lehetséges hogy reggel már fel sem ébred?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre és csak egy általános kérdést tettem fel amire a válasz nagyon érdekel engem.
2008. dec. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát talán 1 alkalomtól nemis halsz meg

de ha lelkiismeretesen évekig folytatod eme áldásos tevékenységet

minden bizonnyal mihamarabb meg fog jönni a kívánt hatás.

2008. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3.5 - 5.0 ezerelék Kóma

Beáll a teljes eszméletvesztés. A testhőmérséklet kórosan alacsony. A légzés és keringés akár olyan mértékű zavart is szenvedhet, hogy végül a légzés leállása miatt beáll a halál.

5.0 ezrelék- Halál

Az alkohol ilyen magas szintjét gyakorlatilag nem lehet túlélni.

Itt kiszámolhatod, hogy milyen dózissal érheted el ezt a hatást, vagyis, hogy mennyit NE igyál!

[link]

2008. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah és az ezrelék az a véralkoholszintre értendő
2008. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges.

2-3 évvel ezelőtt meghalt egy 17 éves fiú a kórházban, ahol dolgozom. barátai szerint 1 liter töményet ivott meg, bár ennél jóval több volt a gyomrában.

szóval lehetséges, de ez nyilván az egyén szervezetétől is függ.

2008. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon érdekes ez a kalkulátor! kiszámoltam, ha mondjuk 21:00kor iszik az ember 9 pálinkát, és 22:00kor 2 Becherovkát, már bele is halhat... Nagyon döbbenetes!
2008. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!