Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen reggelre hasmené...

Hogyan legyen reggelre hasmenésem?

Figyelt kérdés

Holnap 2 tárgyból is TZ-t írunk , viszont nem érzem biztosnak a tudásom , ezért szeretnék még magamnak felkészülési időt.

Sajnos produkálnom kell valamit hogy otthon maradhassak , így várok ötleteket..

Légyszi ilyet hogy inkább tanultál volna meg ilyenek hanyagoljuk, sosem hiányzok kb a suliból , ez az egy nap pihi nekem is járna , csak egy kis hasmenésre lenne szükségem lehetőleg hogy legalább délelőtt menjen a hasam...


Ha most iszok egy erős mályva / Szennalevél teát az reggelre generál hasmenést vagy inkább vegyek be hashajtót?



2023. márc. 30. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Menj be, irdd meg, aztan kerj javitot, ha nem tetszik az eredmeny.


Amugy meg gondolom anyadek nem ellenorzik le, hogy milyet szartal. Szoval akkor hazudnod kell, ha otthon akarsz maradni.

2023. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hashajtók többsége is arra jó, hogy ha szorulásod van, akkor segít. De attól nem fog menni a hasad. Ha olyan a szervezeted, akkor ihatod a teát is liter szám, max picit lágyabb lesz a székleted. Ha bármitől menne a hasad, azt már tudnád. Van aki pl 2 sárgabarack után is már wc közelben marad. Én meg nyugodtan eszek 8at is, rá tejet és még utána egy szilvásgombóc is laza.

Ha nem értékeny a szervezeted, akkor mindegy. De a szüleid látni is akarják?? Nem elég az, ha azt mondod??

Meg hasmenésre ha adnak gyógyszert, akkor hiába is.

2023. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Egyebkent persze, jar neked is a pihinap, mint mindenkinek.

Hetvegenek hivjak...😂

2023. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Végül ittam egy 4 filteres szennalevél teát, jol kiáztattam.

Azért remélem nem fogok tőle egésznap a WCn ülni és fosni :))))

2023. márc. 30. 23:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem ertem tenyleg. Anyadek bemennek es ellenorzik? 😳
2023. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen , ellenőrzik sajnos :(

A Szenna amugy mennyire durva?

Nagyon menni fog tőle a hasam?

Mi van ha reggel nem hat és a suliban jön rám a fosás? :c

2023. márc. 30. 23:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyszer keserűsós vizet ittam hogy lógjak a suliból de az nagyon durván megfosatott :( volt hogy ki se értem a WCig hanem csikart egyet a pocim és befostam :((((
2023. márc. 30. 23:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Uhh, szüleid ellenőrzik(nem akarom tudni hogyan..) a székletedet és te inkább lógsz a tz-rő?

Te szegény..hát nem tudom melyik a kisebbik rossz😅

2023. márc. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7 óta nagyon durva hasmenésem van így nem mentem suliba :)))
2023. márc. 31. 07:43
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk, ha én lennék anyád, akkor a 4. hasmenés után mennénk a kórházba, mielőtt kiszáradsz.
2023. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!