Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szorulás utáni fájdalom?

Szorulás utáni fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kerlek szepen ne piszkaljatok, hogy ezt leirom, most nem erre van szuksegem. Legyszi 🙁

Sajnos mostanaban kemenyebb a szekletem, a mai nap viszont szorulasom is volt, ezt koveto wc-zesem eszmeletlen fajdalmas volt, sosem ereztem meg hasonlot, fajt, egetett, szurt…nagyon kellemetlen volt.

Nem tudom, hogy esetleg felsertettem ott a bőrt, vagy fogalmam sincs hogy mi valtja ki ezt a kegyetlen fajdalmat.

Szerintetek elmulik 1-2 nap vagy tudok ra venni esetleg valamit?

Csak a fajdalom miatt ijedtem meg kicsit, verezni nem vereztem

Koszonom szepen ha valaki velemenyt ir az is nagy segitseg, termeszetesen orvoshoz fordulok ha szukseges csak nem tudom hogy ez magatol elmulo problema e vagy en reagalom tul😔



2023. ápr. 1. 19:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat, szekrekedes szot akartam hasznalni csak nem jutott eszembe
2023. ápr. 1. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Aranyer? Nem erzel ott egy kis puklit?
2023. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, de most sajnos megneztem magam ott, es veres , mintha ki lenne repedve kivul😢
2023. ápr. 1. 20:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Haziorvoson kivul mashoz tudok menni?:(
2023. ápr. 1. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Használj végbél kenőcsöt. Ha nem múlik el, akkor kórház.
2023. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kend be Bepanthennel, az segíteni fog. Valószínűleg a széklet felsértette ott a bőrt, azért fáj.
2023. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez sajnos nagyon gyakori. Próbálom tisztán tartani, meg ilyenkor olyan ételeket enni, amik nagyon lágyítják a székletet, pl. sárgaborsó főzelék, káposzta, ilyesmi. Ja és sokat inni. Kenegetni nem szoktam, magától elmúlik. Reggelre már nem is nagyon fog fájni, hidd el.
2023. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek:(

Azota ket oldalan minimalis duzzanatot vettem eszre, es mintha kivul le lenne dorzsolve a bor vagy fogalmam sincs hogyan fogalmazzam meg



7-es nagyon-nagyon sajnalom! Hogy tudsz ezzel egyutt elni? Ez borzaszto :(

2023. ápr. 1. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni gyakran ilyen, tudom milyen érzés. Borzasztó, olyan mintha egy tőrt forgatnának az ember végbelében. Kitartás, pár nap és elmúlik, a törlésnél óvatos legyél!
2023. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8, nem tudom, milyen az, mikor az emberek napjában többször is mennek. Én örülök, ha egy héten 3x sikerül. Mindig is ilyen voltam, már kisgyerekként is. Nem érzem tragikusnak annyira, de azért irigylem azokat, akiknek sima ügy a megkönnyebbülés.
2023. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!