Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módok vannak orrdugulás...

Milyen módok vannak orrdugulás megszűntetése ellen orrspray nélkül ami hatékony?

Figyelt kérdés

Nincs orrsprayem csak sós de az nem jó másra csak arra hogy csökkentse a pénzem.

Nincs kedvem egy éjszakán át szenvedni.

Elég durva orrsövény ferdülésem van.

PLS help!!!



2023. ápr. 2. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Jegesmedve olaj:


[link]


vagy


Jegesmedve kenőcs/balzsam:


[link]


Illetve


Jegesmedve / Polar bear inhaláló stift:


[link]


vagy más inhaláló stift, mint a Nátika, vagy a Nózi.

2023. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam nekem nem működött
2023. ápr. 2. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Gőzölés kamilla teával?
2023. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam köszönöm a válaszokat csináltam egy sós vizes oldatott(2 mokkás kanál sóval)és kidugult.
2023. ápr. 3. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Párologtatás: forró víz fölé hajolva lehetővé teszi, hogy az orrban és a melléküregekben felgyülemlett nyák meglágyuljon és könnyebben távozzon.


Orrmosás: az orrmosás segít eltávolítani a nyákot az orrüregből és enyhíti az orrdugulást. Az orrmosásra szolgáló eszközök közé tartoznak az orröblítő készülékek és a sóoldattal történő öblítés.


Gyógynövények: néhány gyógynövény, például az eukaliptusz, a borsmenta és a kamilla, hatékonyan csökkenthetik az orrdugulást.


Meleg borogatás: az orrdugulást okozó gyulladásos folyamatokat a meleg borogatás is enyhítheti. A meleg borogatás segít megnyugtatni a nyálkahártyát és enyhíteni az orrdugulást.

2023. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszi a részletes választ nekem a sós vizes orröblités vált be
2023. ápr. 3. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!