Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tehetek róla de idegesít...

Nem tehetek róla de idegesít ha az általam foglalt wc ajtója előtt valaki más arra vár hogy kijöjjek, ilyenkor leblokkol a húgyhólyagom, nem tudok pisilni. Van ez ellen valami módszer vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés
Ha ez ráadásul olyan wc fülke amin alul-fölül nyitott rés van, az még rátesz egy lapáttal. (Szarjon sünt aki ilyen vécéket tervez...)

2023. ápr. 9. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez ellen nincs módszer tudtommal. A stressz miatt nem tudod elengedni magad. Ilyenkor maximum akkor tudnál produkálni, ha az illető a wc elől elkotródna.


((De képzeld el azt a szituációt, amikor nemcsak toporog a wc előtt, hanem fenyegetőzik, hogy rád hívja a biztonsági őrt - plázában -, vagy épp verni kezdi az ajtót, hogy azonnal gyere ki!)

2023. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Akkor ki is jöhetsz egyből, hiszen elmúlt az inger.
2023. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem vagyok egyedül, de nekem a kakival van gond ilyenkor. Nem tudok ellazulni, stresszelek, hogy gyorsan végezzek és ilyenkor nem is jön. Ez irritáló, mert ha ilyen helyen kakilni megyek, úgy megyek, hogy tényleg nagyon kell, aztán rossz, hogy nem tudom elvégezni a dolgom. Az egyik helyen pont van ilyen wc ahol csak egy fülke van és rohadtul idegesítő, amikor végzem a dolgom és más kint toporog.

Én ha meglátom, hogy foglalt a wc, legalább megvárom kint.

2023. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok ezzel. A nagydolog otthon is csak akkor megy, ha nem tesz-vesz senki sem a közelben. Idegen helyen meg általában be lehet zárni az ajtót,úgy megy.


Kisdolognál a piszoárnál vagyok úgy, hogy ha beállnak mellém, akkor egyszerűen nem megy. Mintha elzárnák a csapot...


Szerintem lehet ezen javítani. Ha minél többször kerülsz ilyen helyzetbe és igyekszel kizárni a külvilágot, akkor egy idő után a főtér közepén is menne.

jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!