Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik az orrom minden...

Miért vérzik az orrom minden orrfujásnál?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődött. Kifújtam az orrom és vérzett. Lehet vasárnap is. Ma éjjel, hajnalban, kifújtam megint vérzett, de addig, amíg el nem aludtam. De a torkom is kiszáradt. Gondoltam ez is a nátha, de még sose vérzett az orrom az orrfujásnál. Miért van ez?

2023. ápr. 12. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azért véres egy kicsit a cucc, mert ki van száradva az orrom.


Neked is ilyen belső felületi sebed van, vagy "rendesen" az orrod vérzik?

2023. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak a jobb orrlyukom vérzik.
2023. ápr. 12. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Jó, de rendesen meg is ered az orrod vére, vagy csak látod a piros maszatot a zsepiben?
2023. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak látom a piros maszatot a zsebkendőben. De tudom, hogy vérzik és érzem is, de az is lehet, hogy seb van az orromban.
2023. ápr. 12. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a megoldás: ne fújd pár napig, hogy begyógyuljon a megsérült rész.
2023. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el a patikusnak, ott majd ad neked hidratáló, hámosító orrsprayt és/vagy kenőcsöt
2023. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!