Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett és miért nem...

Mi történhetett és miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Ma reggeliztem, ettem egy szendvicset. Aztán elmentem suliba. A negyedik óra előtt már kezdtem éhesnek érezni magam, de úgy voltam vele mindegy, ha végeztem eszek, hisz reggeliztem nem lehet baj. Hirtelen a semmiből szédülés rosszullét jött rám, majd ettem egy csokit meg ittam is utána. Akkor kicsit jobb lett. De azóta is furán érzem magam és hányingerem van nagyon, a fejem is kicsit fáj. Megijedtem, nem tudom mi ez. Valaki járt már így? Mit javasoltok, hogy kezeljem? Orvoshoz nem tudok menni. Már kb három órája vagyok szarul, mi történhetett?

2023. ápr. 12. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem esett le esetleg a vércukorszinted vagy a vérnyomásod?
2023. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, de azóta se vagyok jól és hányingerem van. Esetleg gondoltam még a frontra, de az ilyen hirtelen még sose jött...nem tudom megijedtem, ilyen még nem volt velem.
2023. ápr. 12. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobban vagy,kérdező?
2023. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát sokkal nem. De rettenetes migrénes rohamom volt este. Szóval mostmár erősen úgy vélem a frontok a hibásak. De azért így is ijesztő volt és nem vagyok toppon ma sem. Mindenesetre reggeliztem rendesen, remélem nem lesz ma nagyobb gond..
2023. ápr. 13. 07:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Na még mindig ugyanolyan rosszul vagyok.
2023. ápr. 13. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül állapotos?

Mondjuk kovidod is lehet, én jóideje azzal kínlódom, hasonló tünetekkel.

Meg persze ki tudja mi. Talán egy orvos. Talán.

2023. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudok orvoshoz menni most. Ez a gondom. Nem, terhes tuti nem vagyok. Szerintem a frontok lesznek a hibásak. Legalábbis most ebben bízom.
2023. ápr. 13. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy elkaptál valamit..most nagyon sokan betegek.

Jobbulást Kívánok de ha nem múlik, ne halogasd az orvost..ne legyen belőle komoly baj. 😊

2023. ápr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!