Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy magasító műtét mennyibe...

Egy magasító műtét mennyibe kerül és milyen kockázatai vannak?

Figyelt kérdés

Van aki 172.5 centisből 181 centis lett, de nála a 190 centit tűzték ki célul.


Ha én ilyet csinálnék 5-6 centi plusszal is bőven meg tudnék elégedni, de igazából már + 2 centiért is sokmindent megtennék.


Tudom, hogy nagyon fájdalmas és hogy több millió forint, de a kockázatait nem ismerem… Illetve a konkrét árakat sem, mert nem mindegy hogy egy használt autó az ára, vagy egy lakás ára.

Meg a sem hogy a fajdalmon kívül van e esély valami komoly negatív dologra…



2023. ápr. 18. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
5-6 centi? Egy ilyen műtéttel inkább 1-2 centi, ami reálisan elérhető. Ha 5-6 centit szeretnél, akkor miután összeforrt a csont, megint eltörik, és így tovább. De már egy műtét is kb fél év ágyhozkötöttség.
2023. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Inkább az önértékelési problémát kéne megoldani. Ezen egy pszichológus sokkal olcsóbban tud segíteni, mint amennyibe ezek a műtétek kerülnek.
2023. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
#2 Persze, amikor egy nő kérdez arról, hogy hatalmas szilikoncsöcsöket akar csináltatni, akkor érdekes módon senki nem javasolja a pszichológust. 😉
2023. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1.


Ez nem igaz, de azért köszi a választ!


Ez már nem a többször eltörős módszer, hanem beépítenek ideiglenesen egy állítható szerkezetet, ami az összeforró csontot nyújtja, nem tudom mi a szakszerű megnevezése ennek.


Gyakorlatilag közel 20 centit is szoktak vele nyerni.


Egy 164 centis ember 178 cm lett veled egy 172.5 centis pedig 190 lesz vele és jelenleg 181 cm.


Én már annak is nagyon örülnék, hogyha 170 centi lehetnék.


A pszichológus nem segít semmin, az egyik legnagyobb hazugság ebben az életben…


A fogaimat is megcsináltattam majdnem 5 millióból és azóta sokkal kevesebbet szorongok, pedig nem voltak rohadó fogaim, hanem genetikai okoknál fogva nincs annyi fogcsírám mint normális, emiatt pedig nagy közök voltak a fogaim között… Gimi alatt már úgy megnyomorítottak lelkileg csak ezért, hogy azt semmilyen pszichológus nem teszi már semmisé… És én hiába fogadom el magam, ha ez emberek léptem nyomon megaláznak mindenhol a fogaim vagy az alacsonyságom miatt és ha nem kellek senkinek.

Elhitethetem magammal, hogy kiegyensúlyozott vagyok és hogy nekem jó így, elég amit a természet adott, de ez egy hazugság amit pszichológussal le tudnék nyomni a torkomon, ettől még ugyanúgy nem kellenék egyetlen nőnek sem.

2023. ápr. 18. 16:03
 5/18 A kérdező kommentje:

Amúgy én nem akarnék ilyen 20 centit nőni, akkor sem hogyha lehetne.


Nekem a +5 centi tökéletes lenne, nem kellenek irreálisan hosszú lábak, az úgy valóban hülyeség.

2023. ápr. 18. 16:04
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

Nem azért nem vagy sikeres a nőknél, mert alacsony vagy. Vannak alacsony nők is. Elég összetett dolog, hogy ki az aki kell a nőknek. Pl az, hogy te nem fogadod el magad ês emiatt nem vagy egy határozott egyéniség, az pont az, ami miatt nem kellesz.

Tehát jól írtàk, pszichológus. Meg mêg hozzátenném, önfejlesztés. Biztosan vannak ilyen írások, könyvek, cikkek.

2023. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

“ Vannak alacsony nők is “


Mert szerinted a 155 centis alacsony nőknek pl. egy 164 centis pasi kell? Ugyanúgy 190 centis kell nekik, ha nagyon gazdag leszek, akkor talán elfogadnak 170 centisen is.

2023. ápr. 18. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha rendbejössz magaddal, akkor 180 centis nőket is elvarázsolhatsz, persze ugyanúgy komoly rátanulás után, mint pl én a közepesen ronda fejemmel. És a belső béke nem évek fekve töltése hogy frontérzékeny legyél egy életre, hanem a bátor felfedező-megismerő éned szabadjára engedése minimális kontrollal, jó adag merészséggel.
2023. ápr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A válaszadók 99%-a egy percre sem gondol bele, miről is ír a kérdező, csak az számít hogy "menjen a zöld kéz" .

Kérdező vállad be, amit csak tudsz, egyszer élsz, az élet rövid, gondolom nem akarod pszichológusokhoz járkálással eltölteni, hogy 75 éves korodra rendben legyen az önértékelésed. A mai társadalmakban van egyfajta "morfológiai norma" érd el, bármilyen eszközzel is, nincs veszteni valód én úgy gondolom.

2023. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Te is egy elég jó zöld kéz whore vagy, de megbocsátjuk, mert rohadtjókat mondtál :]
2023. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!