Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha bedrogoznak valakit ő...

Ha bedrogoznak valakit ő tudni fog róla?

Figyelt kérdés

Barátnőm (20 éves) nem bírja az alkoholt de készül egyetemi buliba ahol inni is fog pedig nagyon nem bírja az alkoholt.

A kérdésem az lenne ha bármilyen módon bedrogoznák hogy olyat tegyenek vele amit normál állapotban nem tudnának tenni vele, ha ez megtörténik emlékezni fog rá? Tudni fogja hogy olyat tett amit nem kellett volna? Vagy ha megerőszakolja valaki másnap tudni fogja? Vagy ezek az emlékeit is törlik?

Nagyon aggódom.

Segítsetek!



2023. ápr. 20. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Gina pont az a party drog, ami emlékezet kiesést okoz.

Nem szabadna elfogadni senkitől sem italt, hacsak nem épp előtte öntik ki az addig lezárt üvegből. Illetve: Ha nem, vagy kevésbé bírja az alkoholt, talán nem kellene innia, vagy ha nagyon akar, vigyen magával. Vannak ilyen lapos, fém flaskák, ami abba fér, az bőségesen elegendő olyannak, aki általában nem iszik.

[link]


Az emlékeit pedig nem törlik, hanem maga a drog idézi elő azt, hogy semmire nem fog emlékezni, amíg ki van ütve.


Egyébként itt van egy másik kérdés, ami ide passzolhat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__108..

2023. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Életemben nem voltam bulizni és nem is iszok, de egy osztálytársam áldozat lett, elmondása szerint az egyetlen emléke az, hogy az utcán kihányt mindent és nagyon rosszul volt utána. Egy srác írt neki, hogy negyed órán keresztül smároltak, de erre sem emlékszik egyáltalán. Azt meg csak reméli, hogy több nem történt.
2023. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
100%

Ha szerencséje van nem.

De inkább ne menjen egyedül.

És ne igyon idegenekkel.

2023. ápr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyetemista és ez valami egyetemi buli lesz, nem tudok elmenni vele sajnos.

Eddig én is abba a hitben voltam hogy idegenekkel ő nem iszik alkoholt de tegnap bejelentette hogy de...

3 és fél éve vagyunk együtt ilyenre még nem volt példa, ugy látszik nagyon félre ismertem, 20 éves nem nagyon szokott inni és nem is bírja, de mondta ha szimpik lesznek az emberek akkor természetesen iszik velük... Az állam leesett mikor ezt mondta... Új hely új emberek mert ez a szomszéd megyében lévő egyetemen lesz... Nem tudom hova rakni ezt a változást tőle most.

És nem tilthatom meg neki hogy ne igyon... És természetesen azt mondogatja hogy vele olyen hogy bedrogozzák úgy sem történik meg... Vaaaa soha nen hisz nekem.

És úgy vagyok vele én hogy jobb félni, mint megijjedni...

2023. ápr. 20. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Aki direkt iszik, holott még csak nem is bírja, utána meg arra sem emlékszik, hogy hányan mentek végig rajta, azért miért is kéne aggódnia bárkinek is?
2023. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!