Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedden kész időpontom fogorvos...

Kedden kész időpontom fogorvoshoz menjek vagy ne menjek ?

Figyelt kérdés

Fog pótlás lenne pontosabban foghíd,

A felsők már készen lettek, 4 fogat csiszoltak és pótolták, egy hétig lecsiszolt fogakkal voltam, a jobb és a bal felén is csiszoltak fogat, így enni nem igazán tudtam egy hétig, be lázasodtam majdnem minden éjszaka, és amikor fel tették a fogat akkor meg amiatt szenvedtem amíg hozzá nem szoktam, szóval eléggé megviselt

Alul csak egy hátsó fogam hiányzik, essek át meg egyszer ezeken egy fog miatt ? Ti meg csináltatnátok ? Nem tudom mit tegyek.. valaki ?


2023. ápr. 22. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg, mivel most még csak 1 fog hiányzik, de ha nem csinálod meg akkor felette és körülötte is elfogod vesziteni a fogakat, mivel elmozdulnak majd a helyükről.
2023. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy fog miatt nem csináltatnèk hidat. Nekem is hiányzik mindkèt oldalon 1-1 fog hátul, teljesen jól elvagyok ìgy.
2023. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2: Még .... :)


Persze a híd macerás dolog, mert ugye két jó fogat kell lecsiszolni. Ebben egyet értek a #2-essel, hogy tökre felesleges. Inkább más alternatívák legyenek. Műgyökér...stb.

2023. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahh köszönöm a megerősítést, én is úgy gondolom hogy egy fog miatt ne csiszoljanak 2 jó fogat
2023. ápr. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!