Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Hogyan lehetné...

Mitől lehet ez? Hogyan lehetnék jobban?

Figyelt kérdés

Délelőtt focimeccsen voltam, amikor meccs közben rámjött egy erős hascsikarás és éreztem ha nem kérek gyorsan cserét akkor befosok ott mindenki előtt..az edző szerencsére megértő volt, lecserélt majd rohantam az öltöző WCjébe ahol egész hátralévő meccs alatt ment a hasam borzasztó csikarások közepette.

Este itthon már hánytam is a hasmenés mellett...

Mitől lehet ez? Holnap dogát írunk és nem szeretnék lemaradni róla...

Ha veszek be hasfogót szerintetek bemehetek megírni? Nem fog elkapni a suliban a fosás?



2023. ápr. 23. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod azt, hogy az iskolatarsaid es azok csaladja is rosszul legyen, akkor maradj otthon. Etelmergezes is lehetne, de van ilyen virus. Az altalaban 2 nap mulva mulik el, de ha jobban is vagy, legyengit. Pihenni es inni, iont potolni kell.
2023. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ne válaszoljatok, ez megint az a f*sfétises gyerek, aki naponta írogat ki hasonló kérdéseket. Az összesnek az a lényege, hogy majdnem bement neki a cucc. Borzasztó unalmas.
2023. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Patriknak hívják a srácot egyébként, saját magának válaszolja meg ezeket xDD
2023. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!