Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha szennyvíz- et...

Mi történik, ha szennyvíz- et ittunk? 😅

Figyelt kérdés

~ Voltunk sétálni, míg a társaim megszomjaztak, és elmentünk egy közeli kúthoz... Itt még nem is lenne baj, de hazamentünk és mivel másnap suli!😆 Mire hazaértünk fájt a hasunk és kapart a torkunk, majd elkezdtünk hurutosan köhögni 🤧 Az egyik séta társamnak komolyabb baja is volt!🔱 Ő nem érezte a mellkasát, és azt mondta, hogy le akar szakadni! 😶 Majd másnapra jött a suli... mivel tudni kell, hogy 6- an voltunk és abból 4-en betegek lettünk! 🈷️

Az egyik séta társunk elment az orvoshoz, aki elég furcsát mondott neki, mert azt mondta, hogy "Egy kicsit nedves a torkod, és ez nekem furcsa" 😅 Szerintünk a szennyvíz miatt lehetett, mert találkoztunk több kúttal, és abból 1 kút szalagozva volt, hogy ivóvíz 😐



#séta #ivás #szennyvíz #mellkasszakadás
2023. máj. 1. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 embernek semmi baja akkor valószínűleg érzékenyebb lenet a hasatok.


Ilyenkor szén vagy bolus tablettát érdemes bevenni.

2023. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem nem is kellett volna feltenni a kérdést.Nyílvánvalóan valamilyen szennyezett vízről van szó.Eléggé feltünő ha egyszerre letettek betegek 4-en.Szerintem menjetek el dokihoz.Bár nem biztos,hogy a legrosszabbra kell gondolni de érdemes kivizsgáltatni magatokat.
2023. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem szennyvíz volt, hanem természetes forrás/kútvíz, az abban lévő baktériumok hajtottak meg.
2023. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm 😶
2023. máj. 1. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!