Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív körüli fájdalom?

Szív körüli fájdalom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdődött kB 5-6.

Fájdogal a bal karom ujjaim vállam. Mikor így mozgatom a vállaimat ojan mintha az egész vállam mellkasonban izomláz szerű fájdalom lenne. Ha behajlitom a karom vagy bármit csinálok a bal karommal elkezd zsibbadni ha kiegyenesitem elmulik. Szív körüli szurkálás fájdalom szokott jelentkezni ami 1-2percnel nem tart tovább de egy nap nagyon sokszor jelentkezik. Szédülni is elég gyakran szoktam illetve nem is szédülés ez hanem amolyan mindjárt elajulok érzés. Pár napja olyat érzek hogy napközben elég sokszor bedobban a szívem a torkomban érzem. Nem tudom mi lehet? Kb 4 hónapja voltam kórházban sürgősségin emiatt dkg mellkas röntgen vérvétel volt de nem találtak semmit. Nagyon ilyesztő


2023. máj. 4. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
* EKG akartam írni véletlen elirtam
2023. máj. 4. 11:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Keressél egy Kardiológus szakorvost,- fontos lenne ezt a problémát átvizsgáltattni.
2023. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mellhártya-gyulladás okozhat még ilyet.
2023. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!