Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy mindig...

Az mitől van, hogy mindig fáradt vagyok? A szellemi képességem rovására megy.

Figyelt kérdés
A matematika nem az erősségem. Hármas vagyok belőle. Más tantárgyból 4-5. De viszont csak akkor tudok jól teljesíteni amikor megiszok egy csésze kávét. Mindig fáradt vagyok anélkül. Annyira, hogy nem jutnak eszembe a szavak, a matematikai alapműveletek sem annyira mennek. (Háromszor mondták el mire felfogtam a kérdést.) Még a mozgás is nehezen megy a fáradság miatt. Mit lehet ez ellen tenni?
2023. máj. 4. 13:22
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Mennyit alszol?
2023. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napi 8 órát.
2023. máj. 4. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak alapján, amit írsz, középiskolás lehetsz. Ebben az életkorban abszolút nem normális, hogy csak kávéval tudsz létezni, és nagy valószínűséggel egészségügyi probléma lehet mögötte. Első lépésben a háziorvoshoz kellene elmenni (ő meg tudja nézetni pl. a pajzsmirigyhormonokat, vérképedet stb.), és ha ezen a szinten nem találnak semmit, akkor el tud küldeni speciális vizsgálatokra (pl. alváslabor, ha felmerülne pl. alvási apnoe). Semmiképpen ne nyugodj bele, mert ez az állapot nem normális, és kell, hogy legyen oka.
2023. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!