Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel,hogy...

Hogy dolgozzam fel,hogy elment 2 év az életemből?

Figyelt kérdés

Volt egy egészségügyi problémám,kezelésekre jártam,megműtöttek utána ismét kezelésekre kellett járnom.


2 évig nem tudtam dolgozni, igazából nem is tudtam semmit kezdeni magammal


Persze ez idő alatt rengeteg pénz el ment,a megtakarításaim egy jó része.

Mostmár felgyógyultam,de úgy érzem,hogy ez a 2 év nyomott hagyott a lelkemen.



2023. máj. 6. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztosan így van, de próbáld túltenni magad rajta. Keress társaságot, programokat, ...
2023. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ez így. szerintem sokunkkal előfordul, hogy pl. rossz iskolaválasztás vagy hasonló miatt pár év elmegy az életünkből értelmetlenül, de később ettől még bármi lehet. Pl. valaki elkezd egy egyetemet, pár évig jár, végül abbahagyja, ez akkor rossz érzés, de utána pár év múlva már nem is fog erre emlékezni és sikeres, boldog ember lehet.
2023. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még vagy 50 másik. Azt a maradékot is kesergéssel akarod elcseszni?
2023. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Ne sírj hogy vége lett, mosolyogj hogy megtőrtént :) (L)
2023. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év semmi! Nekem 6 év ment így el, valakinek 10 vagy 20.... tényleg nagyon rossz, de nem tudod visszaforgatni az időt. Gondolj arra, hogy van még rengeteg éved, ami alatt bepótolhatod ezt a kettőt.
2023. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul a penz az, amiert kar. De ket ev nagyon sokak eletebol el tud menni csak ugy. Es egyaltalan nem biztos, hogy barmi is tortent volna. Az ezen valo keserges meg tobbet vesz el.
2023. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Aki meg kényszerneurózisban szenved, az ugyancsak rá van utalva erre a problémára, mert nagyon megnehezíti az életet. De mondhatnék szociális fóbiát vagy más lelki betegséget is.
2023. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Különben nagyon hálás vagyok a sok pozitív visszajelzésnek
2023. máj. 6. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Mulyen kezeles, milyen mutet? Volt csaladi , barati tamogatasod?
2023. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy fogd fel a 2 évet, hogy azzzal arra kaptál lehetőséget, hogy meglásd mennyire értékes az élet és kezdj az életben valamihez
2023. máj. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!