Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Xanax,...

Mi a különbség a Xanax, Frontin és Tilidin között? Melyik mennyire erős annak, aki nem azért szedi, mert szügséges?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem miért szed valaki gyógyszert ha nem szükséges....

Frontin, Xanax benzodiazepin hatóanyagú, hosszútávú szedése függőség kialakulásához vezethet, fizikai tüneteket produkálva elhagyása esetén.


Tilidin keményebb cucc, morfin típusú fájdalomcsillapító (rák és más) súlyosabb betegségben szenvedő betegenek. Van aki amúgy egészségesen tudatmódosítónak szedi, amíg bele nem nyekken, ami elég hamar bekövetkezik.

Egyiket se érdemes szedni ha nem muszáj

2023. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Xanax, és a Frontin ugyanaz: alprazolám, azaz nyugtató.


A tilidin fájdalomcsillapító.


Elég komoly mellékhatásaik lehetnek és függőséget is okoznak, szóval egyiket sem kéne indokolatlanul szedni.

2023. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én szedem, ismerőseim. Nem értettem mit mire használtak, Xanaxon kívül egyiket sem ismertem részletesen
2023. máj. 16. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Xanax, Frontin nyugtató, görcsoldó, szorongáscsökkentő, depresszió gátló, álmatlanság ellen (de nem altató) felírt gyógyszer.


Tilidin lásd 1 válasz

2023. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kell nyugtató, akkor érdemes Ashwagandha-n gondolkodni.
2023. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akinek komolyabba problémája annak az Ashwagandha cukorka. Próbáltam.
2023. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2023. máj. 17. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es! A Xanax és a Frontin pont nem görcsoldó. Az a Rivotril.
2023. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!