Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epe műtét után valaki tapaszta...

Epe műtét után valaki tapasztalt hízást?

Figyelt kérdés
1 éve fogytam le,úgy örültem neki,fogyás után mindent ettem és 1 grammot sem híztam.4 hete megműtöttek köivették az epémet és ma megmértem magam és észre vettem hogy 1,5kg-ot híztam,jó tudom nem sok,de ha azt nézzük 1 év alatt 1 grammot nem híztam,így eléggé megijedtem,nagyon nem szeretnék elhízni,örülök hogy megint csinos vagyok,van önbizalmam.Kérdésem hogy az epehólyag eltávolítás után tapasztalt e valaki hízást?

2023. máj. 23. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen előfordul.
2023. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden epés ismerősöm legalább egy tizest felkapott műtét után. Nekem nem műtötték de kezeltek vele, én is híztam pár kilót. Hogy az epe miatt, vagy csak pont úgy jött ki azt nem tudni.
2023. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hete műtöttek engem. Nem híztam semmit, sőt inkább lement 1-2 kiló. A hízást pedig azért emlegetik műtét után (és itt a kezelőorvosom idézem), mert a műtétig a görcsök miatt nem volt mindegy hogy mit eszel (zsír és olajmentes diéta), viszont az epehólyag eltávolítása után ezek a panaszok megszűnnek, így sokan "bátrabban" esznek. Ez miatt szaladhat fel plusz kiló. Viszont én ugyan azt az étrendet tartom mint műtét előtt, így nekem semmi változás.

Egyébként az sem mindegy, hogy mikor méred a súlyod. Az enyém ingadozik 1 és 1,5 kiló között.

2023. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!