Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az oltott...

Miért van az, hogy az oltott embereknél többszörös arányban fordul elő legalább 13 betegség tudományos publikáció alapján?

Figyelt kérdés

Publikáció :

[link]


2023. máj. 25. 16:16
 1/6 anonim válasza:
34%
Amúgy én oltott vagyok, nincs semmi betegségem :D...családban van 2 oltott, nekik sincs semmi betegségük.
2023. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk az egész "tág"család oltott (3×). 18 évestől 85 éves korig. Kb. 20 fő. Senki nem volt beteg és az elmúlt években se. Tudom, ha 40 év múlva meghalok, holnap eltöröm a lábam vagy X év múlva kiderül, hogy rákos vagyok; véleményed szerint az oltás miatt történt.
2023. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

30 másodperc internethasználattal sikerült kideríteni, hogy a belinkelt publikáció szerzője, bizonyos James Lyons-Weiler amerikai oltásellenes aktivista, aki számos hamis és félrevezető állítást tett a COVID-19-ről és a vakcinákról.

Az Egyesült Államok Szövetségi Kereseti Bírósága 2020-ban arra a következtetésre jutott, hogy Lyons-Weiler teljesen alkalmatlan volt véleményt nyilvánítani a vakcina okozati összefüggésének kérdésében, akkor éppen egy HPV oltással kapcsolatban.

[link]

2023. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első 3 azt se tudja mire válaszolt meg se nézték amit belinkeltem és azt hitték a koronavirus oltásról van szó! ( mondjuk az elsőt majd kiszelektálja a gyk moderátora is)


Amúgy pedig nem releváns egy statisztikában, hogy milyen tapasztalatod van!


a 4.


Pedig hamis állitást tesz ugyanis


A te érvelési hibád:


[link]


hamis okozat


Mit tettél?


Feltételezted, hogy két látszólag együtt járó vagy együtt változó dolog közül az egyik okozza, váltja ki a másikat, vagy legalábbis az egyik hatással van a másikra, miközben nem ismerted vagy bizonyítottad, hogy ezt miként teszik


Szintén nem a korona oltásról van szó az pedig nem cáfolja a tanulmányt!

2023. máj. 25. 17:01
 5/6 anonim válasza:
Hát ez a kérdésed nem lesz népszerű hogy látom...
2023. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezzel kezdi: "Cumulative office visits in the vaccinated (orange) vs. unvaccinated (blue) patients"

Az, hogy az oltatlanoknál milyen a halandóság az elmaradt oltások miatt és a nyájimmunitásra milyen a hatása az oltások elmaradásának, nincs figyelembe véve. Az is evidens, hogy aki nem szeret orvoshoz járni, az ritkábban megy oltásért is, de ettől még nem egészségesebb, csak kivizsgálatlan. Érdemes tovább olvasnom?

2023. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!