Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha székelés közben...

Normális, ha székelés közben gyakran van erekcióm?

Figyelt kérdés
Engem kicsit zavar, de nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni. Viszont fogalmam sincs, hogy ez amúgy minden férfinál normális vagy sem. Elég kínos lenne csak úgy megkérdezzem valamelyik haveromtól ezt, itt anonimként kevésbé olyan kellemetlen. De tényleg nem tudom, hogy ez általánosságban normális, vagy csak nekem van ilyen gondom?

2023. máj. 25. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam olyant, hogy ez jellemzö lenne. Esetleg szorulás esetén az erölködés miatt elöfordulhat, de ennyi.
2023. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár a prosztata ingerlése is okozhatja .
2023. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En no vagyok, de eskuszom, hogy olvastam egyszer, hogy ez elofordul, es magyarazata is van. Normalis.
2023. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meg fogsz maradni.
2023. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen engem akkor zavar amikor nyomom kifele a kulát közben feláll a 70 dekás legendás pusztító aztán elkezdek hugyozni a nyomás hatására még a plafon meg az ajtó is tiszta hugy lesz
2023. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Kevesebbet kéne a csajok seggét bámulni tiktokon miközben végzed a dolgod :D
2023. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!