Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy anonim orvos?

Van olyan, hogy anonim orvos?

Figyelt kérdés
Létezik olyan oldal az interneten, ahol egy chatfelületen lehet beszélgetni anonime módon orvosokkal tünetekről, vagy egy telefonszámon fel lehet hívni anonimen orvosokat?

2023. máj. 30. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Tiktokon vagy egy orvos, aki néha liveozik, de millió kérdést kap, szóval elég esélytelen, hogy pont a tiedre válaszol, bár ki tudja.

Bőrgyógyászaton tudom, hogy van online diagnosztizálás kép alapján, de az nem anonim, hanem meg kell adni a TAJ számot.

2023. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Már bocs, de orvosként nem igazán értem, hogy ez miért érné meg bárkinek. Nem dolgozunk ingyen.
2023. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Igen,van,Vakcinainfó-az orvos válaszol a neve a Facebook csoportnak! Itt anonim és ingyen felteheted a kérdésed:)

És az orvosok a szabadidejükben ingyen válaszolnak mindenkinek:) Én imádom ezt a csoportot!

2023. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!