Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy az agyatok szinte kikapcsolt es olyan dolgokat mondtatok amik rendkivul bantoak?

Figyelt kérdés

Egy ideje magamon eszrevettem hogy van amikor ugy bantok embereket hogy nem is tudok rola. Es sokszor az olyan dolgokat mondom ki amiknek tudom hogy nem orulnenek. De abban a pillanatban fel sem dolgozom hogy kimondtam hanem kesobb banom meg..

Nem tudom ez minek a jele lehet

Lehet valami mentalis problema van a hatterben?



2023. máj. 30. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem történt ilyen velem. Igen, valami mentális probléma van a háttérben.
2023. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már velem ilyen, de nem kapcsolt ki az agyam. Csak éppen akkor abban a percben úgy gondoltam helyesnek, hogy kimondom és ezt később megbántam. Fontos, hogy ezt az illető tudja, bocsánatot kell kérni és elismerni, hogy nem ezt kellett volna mondani. Nem hinném, hogy mentális probléma, inkább egyfajta jellemvonás. Idegesítő, de tudni kell a következményét kezelni.
2023. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Ez amikor előbb szólalsz meg, hogy gondolkodtál volna. :/
2023. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiventilálsz ész nélkül!
2023. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!