Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megpiszkáltam az orrom, és...

Megpiszkáltam az orrom, és elkezdett folyni vér, ez normális?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem, és ahogy megdörzsöltem az orrom elkezdett folyni a vér, de rengeteg, nem folyt sokáig, vagy fél-1 percig de ennyi vért disznóvágáson láttam utoljára:D. Életemben most folyt harmadjára, és azok is évekkel ezelőtt. Ha többször előfordul akkor kezdjek el gondolkodni valami bajban? Tudom, hogy nem hangzik nagy dolognak csak jobb félni mint megijedni. 18/f

2023. máj. 31. 11:04
 1/5 anonim válasza:
Hát, haver, szerintem ez nem annyira normális😅
2023. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
47%

Nem vagy terhes?


Nekem akkor volt ilyen hetente.

2023. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

De, valószínű, hogy 18 éves tinifiúként terhes. XD


Amúgy, előfordul az ilyen. Ha sokszor forulna elő, akkor dokihoz nézz el, vagy kauterizálni kell az orrot, vagy állhat magas vérnyomás is a háttérben.

2023. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy keltem fel, hogy egy kicskit kivoltam száradva mert tegnap ittunk, ér erre is gondoltam, hogy a nyálkahártyám szétszáradt. Hamar elállt a vérzés, szerintem azzal nem lehet gond, csak a mennyiségtől ijedtem meg.
2023. máj. 31. 18:30
 5/5 anonim válasza:
54%
Egy tanács: soha ne feküdj le úgy, hogy előtte alkoholt iszol! Vagy ne igyál, de ha mégis, akkor alvás előtt legalább egy pohár vizet igyál. Kiszáradva lefeküdni veszélyes
2023. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!