Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanó hang a tarkómnál...

Pattanó hang a tarkómnál valahol és most melegszik lehet, begyulladt, normális ez, ugye nem lehet súlyos baj ebből?

Figyelt kérdés
Csak pattanó hangot adott, ahogy felemeltem a fejem és most melegszik egy ponton szerintem.

2023. jún. 3. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Több minden lehet, pl arcüreg-gyuszitól, fülgyulladástól, vagy nyakcsigolyakopástól. Nem feltétlen fájdalmas. De lehet tartós is az ilyen probléma.
2023. jún. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké-oké, le esett a tantusz, köszönöm is, megnyugtattatok igazából XD

Bocsi is csak, tényleg beparáztam rajta, mert hülye elgondolás tudom, de mindig megijedek az ilyeneknél, mert szeretek élni...

Mindig nagyon rosszra gondolok ilyenkor, ha valami ilyen ismeretlen vagy fura dolog történik

De jöhetnek még ilyenek XD :D

Köszönöm, megnevettetek...

2023. jún. 3. 02:17
 3/3 A kérdező kommentje:
De ne pontozzátok már le Őket, megnevettetek, le esett a tantusz, hogy csak túl gondolom, de olyan jókat írnak, ne pontozzátok le Őket légyszi XD
2023. jún. 3. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!