Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy titkoltad...

Volt már olyan, hogy titkoltad az egészségi állapotod, mert cikinek érezted?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem azért, mert ciki Maga a betegségem, hanem mert az emberek rosszul reagálnak rá...

Ha sima egészségi állapotra gondolsz, igen volt, mert hát az élet nem áll meg.

2023. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan betegség, amibe mások nem tudják beleélni önmagukat és inkább pletyka, nevetség tárgya lenne, szóval igen.
2023. jún. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mindig, kivéve a balesetet
2023. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig, mert úgysem tudnak mit kezdeni vele.

Max. sajnálkoznak egyet és ennyi.


Meg jönnek: jaj, de fogadhattok örökbe. Nagyjából 15 éves korom óta tudom, hogy nem lehet gyerekem. Erre rendezkedtem be minden szpontból, hagyjál már az örökbe fogadással, amikor nem fér bele az életembe egy gyerek.


Megjegyzem, szándékosan alakítottam így, és szándékosan távolodtam el érzelmileg a gyerekektől, és úgy érzem, jól tettem.


Így nem kesergek azon hogy milyen lenne, ha..., hanem élem az életemet kiegyensúlyozottan, boldogan.

2023. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen évekig, mindenféle módon leplezve és kompenzálva, egészen az elkerülhetetlen műtét(ek)ig titkoltam a mindkét szememet érintő, a látásomat egyre inkább behomályosító szürkehályogot.

Elsősorban nem azért, mert ciki lett volna, hanem sokkal inkább azért, mert mindenképpen el akartam kerülni, hogy egészségügyi alkalmatlanság miatt elküldjenek.

2023. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyedül a herevisszerem tusoltam el, azt cinknek éreztem.
2023. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!