Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha félek a repüléstől, jó...

Ha félek a repüléstől, jó ötlet Deadalont bevenni?

Figyelt kérdés

Soha nem repültem, de most fogok nemsokára. Félek tőle, nem a lezuhanástól, nem tudom igazából mitől. Attól is tartok, hogy majd annyira ideges leszek, hogy rosszul leszek, hányingerem lesz stb. (ha izgulok, szokott ilyen tünetem lenni), erre gondoltam a Deadalonra, ha már nyugtatót nem vehetek csak úgy. Viszont egyrészt mellékhatásként rá van írva a szédülés, másrészt meg valaki azt írta, hogy ha valaki izgul, azt csak még jobban rontja, nem tudom, ez mennyire igaz.

Illetve, ha vegyem be, akkor mikor és mennyit?


2023. jún. 4. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél valamilyem növényi alapú nyugtatót. Mondjuk Valerianat. Ebből akár többet is bevehetsz. Vény nélkül kaphatóak ezek a készítmények. A Deadalon hányingerre jó.
2023. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne Deadalont vegyél be. Eleve benne van, hogy dead. :) Meg nem is izgulásra van. Vagy kérj rokontól, baráttól pár szem frontint (manapság minden második ember szedni), vagy ha nem 10 éves vagy, akkor dobj be 1-2 konyakot.
2023. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hányingerem az idegességtől szokott lenni. A rendes nyugtató sajnos nem opció, nincs ilyen ismerősöm, ugye megvenni meg csak úgy nem lehet.

Alkoholt meg nem szoktam inni, főleg nem töményt, aztán nem akarok berúgni ott, nem tudom milyen hatással lenne rám, mennyire bírom.

Valeriananak utánanézek.

2023. jún. 4. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Pilóta vagy?
2023. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy idoben Valerianat szedtem. Szerintem enyhe izgulasra az is jo.

Egyszer viszont valami miatt annyira stresszeltem, hogy az nem segitett, epp a gepre torteno beszallas elott voltam, es nem tudtam, hogy be tudok-e szallni. Akkor deadalont vettem be - mar maga a teny, hogy bevettem, nyugtatott, es utana is rendben volt minden. Azota azt veszem be, kb 30-45 perccel beszallas elott. A deadalon elonye es hatranya, hogy almosit. A gepen jo, de en meg sokaig erzem az almossagot.

2023. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!