Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koponya MR közben zsebemben...

Koponya MR közben zsebemben maradt a kulcscsomó, érvényes lesz így az eredmény? Azt mondta a srác, nem gond, szerintetek?

Figyelt kérdés
Bújtam a netet egy óra hosszat, nem lesz-e baj az amalgámból, meg a cipőmet vizslattam, amikor mondták, hogy nem kell levenni, erre tessék, félidőben esett le, miért rángatózik a zsebem. :D De mivel eltévedtem és elkéstem kicsit, nem mertem szólni, még húzni az időt. Lehet, emiatt mondták csak, hogy nem baj, hadd haladjunk, érthető.

2023. jún. 6. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valoban nem szamit. Azert, mert koponya mr-ed.volt es azert hacsak nem hinayzik a torzsed, nem volt tul kozel a nadragzsebed😄.

Nagybatyamnak magneses keszulek van a koponyajaban. Keszul rola megis MR es csak egy kis resz nem ertekelheto a bezavaro magnes miatt. Szoval a nem magneses kulcscaomod nem oszt nem szoroz.

2023. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jó :)
2023. jún. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!