Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért baj, ha anyajegyből...

Miért baj, ha anyajegyből szedünk ki szőrszálat?

Figyelt kérdés
És ha kiszedtük, akkor utána milyen baj lehet belőle? Ha meg nem szedjük ki, mit csináljunk vele?
2010. okt. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy baj?!
2010. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon egy korábbi kérdésnél legtöbben azt írták, hogy ki ne szedje, max. vágja le ollóval. Nos, nekem is van egy anyajegyből keletkezett szemölcsféle. Bőrgyógyász megnézte, nem szemölcs, anyajegy, csak kidudorodik. Ha zavaró, le lehet vetetni, de csak esztétikum miatt, mert nem kóros elváltozás,a szőrszálat meg simán szemöldökcsipesszel kiszedhetem. Én hiszek az orvosnak.
2010. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár én is inkább nemet mondanék, de lehet, hogy fajtája válogatja. Egy orvos biztos meg tudja mondani, hogy abból, ami neked van ki lehet-e szedni, vagy nem szabad csak visszavágni. Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2010. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vetesd le azt az anyajegyet és akkor megszűnik a problémád :)
2010. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!